Żużlowe emocje w bankowym wydaniu

Żużlowe emocje w bankowym wydaniu
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Kibice Unii Leszno, jako kolejni, po sympatykach Lecha Poznań i Skry Bełchatów, będą mieli możliwość posiadania karty płatniczej w barwach swojego ukochanego klubu. Do dystrybucji trafia właśnie Mistrzowska karta efekt współpracy Klubu Unia Leszno Sportowa SA i Banków Spółdzielczych SGB.

nowa karta płatnicza Mastercard-Unia Leszno dostępna w Bankach Spółdzielczych #SGB

Dedykowany, klubowy środek płatniczy, rabaty w sklepie klubowym i karta stadionowa zintegrowana z systemem klubu w jednym. Wszystkie te funkcjonalności łączy w sobie nowa karta płatnicza Mastercard-Unia Leszno dostępna w Bankach Spółdzielczych SGB. Projekt powstał z inicjatywy Banku Spółdzielczego we Wschowie i jest kontynuacją rozwoju oferty dla sympatyków motorowego sportu. Na podstawie umowy zawartej z Klubem żużlowym Unia Leszno Sportowa SA, Banki Spółdzielcze, które przystąpią do projektu, będą mogły wydawać kartę płatniczą z logo Klubu.

Unia Leszno jest obecnie najbardziej utytułowanym Polskim Klubem żużlowym. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego dla wszystkich jego kibiców. Karta Mastercard-Unia jest produktem szytym na miarę, przeznaczonym dla osób, które w szczególny sposób chcą identyfikować się z Klubem. Dzięki nawiązanej współpracy, kibice i sympatycy Klubu będą mogli nosić barwy Unii nie tylko w sercu, ale i w portfelu. – mówi Przemysław Szpurka, Dyrektor Sieci Sprzedaży Banku Spółdzielczego we Wschowie.

Cieszymy się, z wdrożenia kolejnego innowacyjnego produktu, który łączy funkcje lojalnościowe z płatniczymi a jednocześnie jest dostępny dla klientów mobilnie poprzez aplikację. Korzystając z lokalnej relacji biznesowej Banku Spółdzielczego we Wschowie z klubem Unia Leszno, stworzyliśmy wspólnie wyjątkowy produkt z którego będą mogli korzystać również klienci innych Banków Spółdzielczych SGB – mówi Robert Tórz, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej, Mobilnej oraz Kart, SGB-Bank S.A.

Karta Unii Leszno to przywileje dla wszystkich kibiców – płacąc nią otrzymają 15% zniżkę na zakupy w sklepie klubowym. Ponadto karta posiada funkcję stadionową, uruchamianą na życzenie jej posiadacza.. Aktualnie posiadacze karnetów na sezon 2018 mogą również zamienić je na kartę Unii Leszno bez straty funkcjonalności. Dostęp do karty będzie możliwy przez aplikację mobilną Portfel SGB, w której klient będzie mógł sprawdzić dostępne środki i historię operacji dokonanych kartą.

To wspaniała inicjatywa, która pozwoli wszystkim kibicom Unii Leszno na co dzień identyfikować się z klubem podczas dokonywania wszystkich operacji kartowych. Przy każdorazowej płatności biało-niebieskie barwy staną się znakiem rozpoznawczym prawdziwego fana naszej mistrzowskiej drużyny – powiedział Piotr Rusiecki, Prezes Zarządu Unia Leszno Sportowa S.A.

Karta będzie dostępna od 13 kwietnia w oddziałach Banku Spółdzielczego we Wschowie, również w oddziale w Lesznie na ulicy Mickiewicza 3 ( naprzeciwko PWSZ w Lesznie) oraz pozostałych Bankach Spółdzielczych SGB, które przystąpią do projektu.

PZ