Wyzwanie Sportowe SGB 2024 dla klientów i sympatyków banków spółdzielczych z Grupy SGB

Wyzwanie Sportowe SGB 2024 dla klientów i sympatyków banków spółdzielczych z Grupy SGB
Źródło: SGB
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Wystartowały zapisy do Wyzwania Sportowego SGB – akcji, w której w 2023 roku wzięło udział ponad 5 tysięcy osób.

Każdy może zostać sympatykiem wybranego banku spółdzielczego i razem z nami zbierać kilometry na cele charytatywne. Wystarczy pobrać aplikację Activy, znaleźć 3. Wyzwanie Sportowe – Sympatycy SGB i wejść do konkursu kodem: SYMPATYK2024

Ostatnim elementem logowania jest decyzja, którego banku spółdzielczego SGB jesteś sympatykiem – i przyłączenie się do zabawy!

Polecamy krótki film reklamujący Wyzwanie Sportowe. Widać na nim, że nasz konkurs to element planowania, wspólnego zachęcania się do wysiłku, ale przede wszystkim dobra zabawa!

Czytaj także: Rekordowe Wyzwanie Sportowe SGB 2023

Uczestnicy akcji SGB to klienci, pracownicy, sympatycy

W tym czasie wspólnie z aplikacją Activy będziemy pokonywali kilometry na kołach (rower / rolki) oraz na nogach (bieganie / chodzenie). Kilometry przeliczane są na punkty, a te w efekcie oprócz nagród indywidualnych i drużynowych dla uczestników, przełożą się także na konkretną pomoc dla innych.

Sympatykiem banku spółdzielczego SGB może zostać każdy, kto jest – albo zamierza zostać klientem, ale też ten, kto kibicuje bankowi spółdzielczemu w swojej okolicy.

Przypominamy też animację, która dokładnie wyjaśnia, czym jest Wyzwanie Sportowe SGB. W „rolach głównych” organizatorzy Wyzwania: Rafał Łopka i Tomasz Synakiewicz. Czyta Ewelina Ignaczak.

Dołącz do Wyzwania Sportowego SGB, zaproś swoich znajomych. Każdy kilometr się liczy, żeby wspólnie osiągnąć cele charytatywne!

Czytaj także: Zakończyło się rekordowe Wyzwanie Sportowe SGB!

Ważne informacje – organizatorzy

Pracownicy Grupy SGB również startują w Wyzwaniu Sportowym dla pracowników SGB.

Szczegóły tego konkursu zamieszczamy głównie w Intranecie SGB.

W razie pytań skontaktuj się z organizatorami:

Rafał Łopka rafal.lopka@sgb.pl   

Tomasz Synakiewicz tomasz.synakiewicz@sgb.pl

Źródło: BANK.pl