Znamy zwycięzców XIX loterii promocyjnej Autolokata!

Znamy zwycięzców XIX loterii promocyjnej Autolokata!
Źródło: BS Limanowa
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Spółdzielczy w Limanowej już po raz dziewiętnasty rozlosował nagrody w loterii promocyjnej Autolokata. Uroczysta gala, podczas której ogłoszono laureatów, miała miejsce w piątek 10 czerwca 2022r. w Limanowskim Domu Kultury. Podczas finału Autolokata rozlosowano 100 nagród, a wśród nich samochód osobowy Citroën C3, poinformował na swoich stronach internetowych Bank.

Adam Dudek, prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej dokonał oficjalnego otwarcia uroczystości:

„Witam na finale loterii Autolokata. Bardzo się cieszę, że możemy spotkać się z Państwem osobiście. Ostatnie dwa lata, kiedy mieliśmy pandemię, losowanie transmitowane było online, bez udziału publiczności. Miło nam, że tegoroczny finał loterii możemy przeprowadzić z Państwa udziałem, tym bardziej, że jest to wyjątkowy czas dla Banku Spółdzielczego w Limanowej.

W roku bieżącym obchodzi on bowiem 145-lecie swojej działalności. Autolokata cieszy się dużą popularnością i jest loterią dedykowaną Klientom naszego Banku. Jej pierwsza edycja zorganizowana została piętnaście lat temu z okazji 130-lecia istnienia i działalności Banku. W tym czasie 20 samochodów trafiło do naszych klientów, a przeszło 1000 laureatów otrzymało nagrody o łącznej wartości powyżej 1 mln złotych.

Dziękujemy za zaufanie i lojalność jaką obdarzają Państwo nasz Bank. Życzę szczęścia podczas dzisiejszego losowania”.

Laureaci loterii Autolokata

Nadzór nad przebiegiem losowania sprawowała specjalnie do tego powołana Wewnętrzna Komisja Nadzoru, której przewodniczył mec. Piotr Orzeł, posiadający uprawnienia do nadzorowania loterii nadane przez Ministra Finansów.

Przybliżył on regulamin loterii oraz wyjaśnił zasady przeprowadzenia losowania.

Lista Laureatów loterii jest dostępna TUTAJ

Przypomnijmy udział w losowaniu brały lokaty założone w terminie od 10.04.2021 roku do 30.06.2021 roku i utrzymane do 31.05.2022 roku. Każde 1 000 zł na lokacie to jeden kupon konkursowy, który brał udział w losowaniu.

Losowanie wzbudziło wiele emocji. Oprócz samochodu osobowego Citroën C3, którego właścicielem została Pani Beata z Limanowej, można było wygrać wiele wyjątkowych nagród takich jak: suszarka do prania, telewizor, ciśnieniowy ekspres do kawy, rowery, smartwatche, kosiarki, namioty, odkurzacze i wiele innych.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych: animacje, słodkości, dmuchany zamek i konkursy z nagrodami. Quiz wiedzy o Banku dzieci zdały celująco w nagrodę otrzymując gadżety z logo Banku.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie przypominamy, że wszystkie osoby, które nie odebrały nagrody podczas losowania w dniu 10 czerwca 2022 r., Bank zaprasza do Centrali Banku Spółdzielczego w Limanowej ‒ Rynek 7, w godz. od 7.30 do 15.30, pokój 305. Nagrody będą wydawane do 24 czerwca 2022 roku.

Od 1 kwietnia 2022 roku trwa już nowa, XX edycja loterii Autolokata

Wszystkich tych, którzy nie mieli szczęścia podczas tegorocznego finału, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej Autolokacie. Bank Spółdzielczy w Limanowej 1 kwietnia zainaugurował dwudziestą edycję loterii, w której nagrodą główną jest samochód osobowy Peugeot 208.

Warunkiem uczestnictwa jest założenie w okresie promocyjnym, tj. 01.04.2022 roku do 31.07.2022 roku lokaty o nazwie AUTOLOKATA i utrzymanie jej do 31.05.2023 roku.  Losowanie nagród zaplanowano na 15 czerwca 2023 roku.

 Z okazji 145-lecia działalności Banku atrakcyjne oprocentowanie lokaty 3% w okresie promocji oraz 2% w okresie trwania lokaty.

Szczegóły i regulamin loterii dostępne na: www.bs.limanowa.pl/autolokata-xx-edycja

XX edycja loterii Autolokata
Źródło: BS Limanowa
Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej