Specjalna promocja dla młodych klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej

Specjalna promocja dla młodych klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej
Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Spółdzielczy w Limanowej zachęca młodych klientów do rozpoczęcia swojej przygody z finansami za pomocą wyjątkowej promocji. Teraz, zakładając konto i spełniając kilka prostych warunków, można zdobyć aż 100 zł na dobry początek, poinformował Bank.

– Staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów, dlatego w swojej ofercie posiadamy atrakcyjną ofertę kont dla młodych. Nie ponosząc kosztów utrzymania konta, wydania karty płatniczej czy wykonywania przelewów w bankowości lub aplikacji mobilnej, nasi najmłodsi klienci mają szansę zobaczyć jak poruszać się w świecie finansów i stać się odpowiedzialnymi uczestnikami rynku.

Dodatkowo tylko teraz dla osób, które założą konto w naszym Banku wyjątkowy bonus – premia w wysokości 100 zł w ramach promocji, pn. „100 zł kieszonkowego na bankowy start”. 

Zofia Szewczyk – wiceprezes zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej

To doskonała szansa na rozpoczęcie swojej finansowej przygody z dodatkowym wsparciem finansowym – zachęca Zofia Szewczyk, wiceprezes zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej.

Czytaj także: Bank Spółdzielczy w Limanowej edukuje finansowo najmłodszych

Szczegóły i Regulamin promocji na https://www.bs.limanowa.pl/oferta/100-zl-kieszonkowego-na-bankowy-start

Promocja „100 zł kieszonkowego na bankowy start”  dostępna w okresie od 15.09.2023 r. do 15.12.2023 r. 

Nie zwlekaj, zdobądź 100 zł na bankowy start i rozpocznij swoją finansową przygodę z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej już dziś!

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej