Zdalny dostęp do firmy, jak to zrobić?

Zdalny dostęp do firmy, jak to zrobić?
Fot. stock.adobe.com/Robert Przybysz
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Epidemia koronawirusa stawia przed wieloma przedsiębiorcami wyzwanie polegające na przestawieniu firmy na telepracę. Jak to zrobić? Fortinet organizuje cykl webinariów poświęconych temu zagadnieniu.

Przez najbliższy tydzień, codziennie eksperci #Fortinet podzielą się wiedzą jak łatwo zapewnić bezpieczny zdalny dostęp swoim pracownikom do firmy #Koronawirus

W informacji przesłanej do aleBank.pl przez Zespół Fortinet w Polsce firma deklaruje pomoc przedsiębiorcom w zorganizowaniu zdalnej pracy.

W związku z potrzebą zwiększenia liczby pracowników do pracy zdalnej, co wynika z epidemii koronawirusa wiele firm i instytucji odczuwa potrzebę zapewnienia bezpiecznego zdalnego dostępu.

Zdolność do obsługi tego rodzaju pracowników przy minimalnym lub żadnym nakładzie pracy jest krytyczna dla ciągłości biznesowej i bezpieczeństwa – czytamy w informacji otrzymanej od firmy.

Codzienne lekcje

Przez najbliższy tydzień, codziennie eksperci Fortinet podzielą się wiedzą jak zapewnić trzy podstawowe poziomy bezpiecznej łączności dla zdalnych pracowników, jak rozwiązania  do pracy zdalnej zapewniają ciągłość biznesową, oraz jak łatwo zapewnić bezpieczny zdalny dostęp swoim pracownikom.

W samo południe

Eksperci Fortinet zapraszają na cykl webinariów. Piszą: – Możesz dołączyć do nas każdego lub dowolnego dnia na 5 minut  przed godziną 12.00.

Poniedziałek, 16 marca, godz. 11:55 => Rejestracja

Wtorek, 17 marca, godz. 11:55 => Rejestracja

Środa, 18 marca, godz. 11:55 => Rejestracja

Czwartek, 19 marca, godz. 11:55 => Rejestracja

Piątek, 20 marca, godz. 11:55 => Rejestracja

Prawo zachęca do telepracy

Przyjęta przez Sejm 2 marca 2020 r. specustawa ws. koronawirusa przewiduje, że pracodawca będzie mógł zlecić pracownikowi pracę zdalną.

Szacuje się, że około 2,5 miliona Polaków jest zatrudnionych w branżach, które mają możliwość zorganizowania pracy w ten sposób.

Czytaj także: Praca zdalna: 5 najważniejszych zasad. Z powodu koronawirusa w Polsce przybywa osób pracujących z domu

Źródło: Fortinet