Zaproszenie na koncert – ballady i dobroczynność

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

130123.plakat.01.587x880W ramach akcji połącz półkule mam przyjemność zaprosić Państwa na koncert Andrzeja Koryckiego i Dominiki Zukowskiej w dniu 27 stycznia 2013  w Domu Kultury Imielin na ul. Dereniowej w Warszawie. Znakomity duet który wprowadzi nas w czarujący klimat ballad rosyjskich i porwie wraz z nurtem pieśni i poezji żeglarskiej.

Świetni wykonawcy i wspaniali ludzie, którzy zapewnią swojej publiczności wiele pozytywnych wrażeń i pozwolą na przyjemne i wesołe spędzenie czasu, łącząc śmiech z nostalgią, zabawę z zadumą.

Łącząc przyjemne z pożytecznym czyli zbiórkę z koncertem charytatywnym, który jest poświęcony zbiórce na operacje wszczepienia stymulatora do półkul mózgowych. Pozytywnym efektem tej operacji ma być poprawa koordynacji ruchowej osoby chorej na dziecięce porażenie mózgowe, zmniejszyć napięcie mięśniowe  i ułatwić codzienne funkcjonowanie.

Niestety koszt takiej operacji to około 85 tysięcy złotych.

Wszelkie szczegóły zawarte są na stronie internetowej: www. Polkule.pl i na facebooku: https://pl-pl.facebook.com/PolaczPolkule

W związku z tym zwracamy się do Państwa  o poparcie naszej zbiórki poprzez aktywny udział w  koncercie.Ze swej strony czuje się wdzięczny za wszelka okazaną pomoc.

Proszę też o mnie pamiętać w momencie przekazania darowizny  i 1 % podatku na szlachetny cel. Będę wdzięczny za przekazywanie informacji o akcji w każdy dostępny sposób wśród swoich znajomych, rodziny i ludzi Państwu bliskich sercu.

Razem pomóżmy uwierzyć w szansę lepszego życia i dziękuję za najmniejsze dowody Państwa życzliwości i zrozumienia, licząc na wsparcie które doda mi skrzydeł w realizacji mojego ogromnego marzenia.

130123.plakat.01.587x880

Mariusz Wojciech Łapiński