Załóż Zimową EKOlokatę w BOŚ Banku i chroń zagrożone gatunki zwierząt

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bos.04.250x158Tylko do 3 stycznia 2014 roku można założyć ZIMOWĄ EKOlokatę z oprocentowaniem 3,5% dla nowych środków oraz z oprocentowaniem 3,3% dla starych środków. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 zł, a założyć ją można w dowolnym oddziale BOŚ Banku.

Deponując środki na Zimowej EKOlokacie Klienci BOŚ Banku nie tylko pomnażają swoje oszczędności, ale również wspierają organizacje ekologiczne zajmujące się ochroną zwierząt. Od każdej założonej i utrzymanej minimum 1 miesiąc lokaty, BOŚ Bank przekaże 2 zł z własnych środków na tego „Zwierzaka”, który otrzyma najwięcej głosów w ogólnopolskim głosowaniu. Zagłosować może każdy. Wystarczy wejść na stronę www.ekolokaty.bosbank.pl, bądź odwiedzić najbliższą placówkę Banku Ochrony Środowiska i wypełnić kartę do głosowania.

Akcja „2 zł dla Zwierzaka”

W ramach akcji „2 zł dla Zwierzaka” Bank Ochrony Środowiska przekaże z własnych środków po 2 zł od każdej lokaty, która nie zostanie zerwana przed upływem miesiąca. Cały grant trafi do wybranej organizacji ekologicznej, która zajmuje się ochroną konkretnego gatunku, a o tym, który z gatunków zwierząt otrzyma wsparcie, zadecyduje ogólnopolskie głosowanie. Bank Ochrony Środowiska kolejny raz angażuje się w akcję typu „kupując – pomagasz” (Cause Related Marketing). W ubiegłorocznej kampanii „2 zł dla Zwierzaka”, która została wymieniona m.in. w ostatniej edycji raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki”, Polacy głosowali na zagrożone gatunki zwierząt, które znalazły ostoje w polskich Parkach Narodowych. Zwyciężyły łosie, które otrzymały blisko połowę spośród 180 tysięcy oddanych głosów. Finansowe wsparcie trafiło do Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Więcej informacji na www.ekolokaty.bosbank.pl

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.