Wyróżnieni przez studentów

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bs.torun.01.250x162Bank Spółdzielczy w Toruniu został wyróżniony przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu podczas głosowania na lidera rynku pracy pod względem atrakcyjności praktyk studenckich. Dzięki temu możemy się pochwalić tytułem Biznesowego Partnera Roku.

„Wyróżnienie przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej jest dla nas miłą niespodzianką. Program praktyk studenckich w Banku Spółdzielczym w Toruniu został wprowadzony, aby korzyści odnosiły trzy strony: studenci, WSB i bank. Studenci mogą zdobywać dodatkowe doświadczenia praktyczne bardzo przydatne w wyborze dalszej kariery zawodowej, WSB oferując poza ofertą dydaktyczną atrakcyjne praktyki wzbogaca program nauczania, bank natomiast ma możliwość wyławiania młodych talentów, którzy często już jako absolwenci otrzymują propozycję pracy w naszej firmie. Chciałbym podkreślić, że nagroda jest tym cenniejsza, ponieważ została przyznana na podstawie ocen samych studentów ” – powiedział Waldemar Zieliński, Prezes Zarządu Banku.

„Organizowane przez Państwa praktyki pozwalają studentom zdobyć cenne doświadczenie i uzyskać nieocenioną wiedzę, którą będą wykorzystywać w późniejszym życiu zawodowym. Jeszcze raz chciałbym Państwu serdecznie pogratulować i jednocześnie podziękować za dotychczasową współpracę. Żywię nadzieję, że będzie ona się nadal rozwijać” – powiedział Prof. Zw. Dr hab. Jan Głuchowski, Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu.

Przypominamy, że przystąpienie do programu praktyk w Banku Spółdzielczym w Toruniu jest bezpłatne i adresowane wyłącznie do studentów. Wystarczy przesłać na adres biuro@bstorun.pl swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: www.bstorun.pl