Wpływ kryzysów na gospodarkę ‒ zdalna Akademia Liderów Rynku Kapitałowego już od 24 sierpnia 2020 roku

Wpływ kryzysów na gospodarkę ‒ zdalna Akademia Liderów Rynku Kapitałowego już od 24 sierpnia 2020 roku
Fot. stock.adobe.com / peshkov
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
"Wpływ kryzysów na gospodarkę"- to temat przewodni XV edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. Jubileuszowa szkoła letnia rozpoczyna się 24 sierpnia i będzie zupełnie inna niż poprzednie - razem z Partnerami i Alumnami Fundacja im. Lesława A. Pagi przygotowała zdalną dwutygodniową Szkołę Letnią ‒ przypominają Organizatorzy.

#ALRK: Po zakończeniu programu #Stypendyści mają szansę zdobyć co najmniej dwumiesięczny, #PłatnyStaż w jednej z firm partnerskich #Studenci #SektorFinansowy @GPW_WSExchange #Edukacja

W tym roku Akademia skupi się na dzieleniu przede wszystkim doświadczeniami Przedstawiciele firm partnerskich poza przekazaniem silnej dawki wiedzy będą rozmawiać o tym, jakich kryzysów doświadczył sektor.

Trzydziestu uczestników programu będzie miało okazję spotkać się z prezesami czołowych firmy obecnych na polskim rynku finansowym, jak również z Alumnami poprzednich edycji, którzy mają już bogate doświadczenie w biznesie.

A dzięki zaawansowanym warsztatom ze specjalistami, stypendyści będą mogli nabyć konkretne kompetencje rozwijające ich zawodowo.

Na uczestników Akademii czeka też wyjątkowe zadanie ‒ przez dwa tygodnie będą opracowywać case study przygotowane przez Alumnów. Zadaniem zespołów będzie analiza sytuacji spółek w obliczu pandemii i rekomendacje na przyszłość.

Swoich pomysłów będą  bronić podczas wirtualnego finału programu, przed jury składającym się z przedstawicieli firm partnerskich, firm konsultingowych oraz biura maklerskiego.

Część warsztatów podczas Akademii będzie poświęcona tematom związanym z etyką biznesu. Przedstawiciele społeczności opowiedzą uczestnikom o tym, jak przebiegała ich ścieżka kariery, co wpływało na podejmowane przez nich decyzje, podpowiedzą również, jakie „do & don’t” obowiązują w ich branży, i jak kierowali swoją karierą zawodową. 

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to bezpłatny intensywny kurs wiedzy o rynku finansowym.

Dwutygodniowy program wyjazdowy dla studentów – przyszłych liderów, którzy cenią wartość współpracy w zespole i rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu.

Po zakończeniu programu stypendyści mają szansę zdobyć co najmniej dwumiesięczny, płatny staż w jednej z  firm partnerskich.

Partnerami jubileuszowej XV edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego są:

ALRK partnerzy 2020
Źródło: ALRK
Źródło: Fundacja im. Lesława A. Pagi