Wielki finał loterii Autolokata już 15 czerwca ’23

Wielki finał loterii Autolokata już 15 czerwca ’23
Adam Dudek. Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej.
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Spółdzielczy w Limanowej po raz dwudziesty rozlosuje nagrody w loterii promocyjnej AUTOLOKATA. Już 15 czerwca 2023 r. dowiemy się do kogo trafi samochód osobowy Peugeot 208 oraz 99 innych atrakcyjnych nagród, poinformował Bank.

– Finał loterii promocyjnej organizowanej przez nasz Bank pod nazwą Autolokata to dla nas niezwykłe wydarzenie, które stanowi okazję do wyrażenia wdzięczności za długotrwałą i owocną współpracę z Państwem.

Jest to również moment, w którym pragniemy podziękować za zaufanie, jakim obdarzacie nasz Bank, korzystając z oferowanych przez nas usług i produktów finansowych.

Autolokata to jedna z wielu ofert, które przygotowaliśmy, aby umożliwić Państwu skuteczne zarządzanie swoimi oszczędnościami. Dodatkowo, w trakcie Finału loterii, będziemy mieli przyjemność przekazać Państwu wiele atrakcyjnych nagród, w tym samochód osobowy Peugeot 208. Jest to 22. samochód, który trafi do szczęśliwych uczestników loterii. Już 15 czerwca br. czekają nas duże emocje.

Serdecznie zapraszam na uroczystość i życzę powodzenia – mówi Adam Dudek, prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Limanowej.

Czytaj także: BS w Limanowej na międzynarodowej konferencji „Bankowość i rynki finansowe po pandemii”

Losowanie nagród XX edycji loterii Autolokata

Finał XX edycji loterii promocyjnej Autolokata,
odbędzie się 15 czerwca 2023 r. o godz. 16:00
w Limanowskim Domu Kultury.

loteria Autolokata 2023, baner
Źródło: BS w Limanowej


W losowaniu biorą udział lokaty założone w terminie od 01.04.2022 r. do 31.07.2022 r. i utrzymane do 31.05.2023 r. Wśród Klientów Banku Spółdzielczego w Limanowej, oprócz Peugeota 208, rozlosowanych zostanie wiele wyjątkowych nagród takich jak: telewizor, ciśnieniowe ekspresy do kawy, rowery, odkurzacze, tostery, czajniki i wiele innych.

Finał XX edycji loterii promocyjnej uświetni występ Zespołu „Spod Kicek”. Dodatkowo będzie też wiele atrakcji dla najmłodszych: animacje, słodkości i konkursy z nagrodami.

Sprawdź szczegóły:  AUTOLOKATA XX EDYCJA

https://www.bs.limanowa.pl/autolokata-xx-edycja

Już dziś ZAPRASZAMY na finał Autolokaty!
 

Czytaj także: Jak Bank Spółdzielczy w Limanowej świętował 145 lat swojej działalności?

Nowa, XXI edycja loterii już się rozpoczęła

Bank Spółdzielczy w Limanowej zainaugurował kolejną edycję loterii promocyjnej Autolokata, w której nagrodą główną jest 100 000 zł. 

Warunkiem uczestnictwa jest założenie w okresie promocyjnym, tj. 10.04.2023 r. do 31.07.2023 r. lokaty o nazwie Autolokata i utrzymanie jej do 31.05.2024 r. 

Losowanie nagród zaplanowano na 14 czerwca 2024 roku. 


Sprawdź szczegóły  AUTOLOKATA XXI EDYCJA

https://www.bs.limanowa.pl/autolokata-xxi-edycja

Źródło: BANK.pl