W konkursie „Trzy kroki do celu” do wygrania 155 000 zł

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

millennium.01.250x58Zwycięzca konkursu "Trzy kroki do celu" otrzyma 100 000 zł na realizację marzenia uznanego przez internautów za najciekawsze. W ten sposób Bank Millennium promuje Konto Oszczędnościowe Twój Cel.

Idea konkursu „Trzy kroki do celu” jest prosta. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie swojego marzenia lub celu w krótkim, trzyczęściowym filmie i opublikowanie go w sekcji konkursowej kanału Banku Millennium na YouTube: www.youtube.com/bankmillennium. Kolejny krok to zachęcenie znajomych i szerokiego grona społeczności internetowej do zagłosowania na pierwszą część filmu – tylko ona będzie początkowo widoczna. Każda z kolejnych dwóch części zostanie odsłonięta w momencie, kiedy zagłosuje na nią co najmniej 250 osób. Spośród filmów cieszących się największą popularnością (odsłoniętych w całości) jury wybierze najciekawsze i między 7 a 10 grudnia 2012 r. ogłosi zwycięzców.

Nagroda główna na realizację marzenia wynosi 100 000 zł. Pula wszystkich nagród to 155 000 zł! Konkurs promujący Konto Oszczędnościowe Twój Cel już trwa.

W skład jury wchodzą Łukasz Jakóbiak, Maciej Budzich oraz Włodek Markowicz i Karol Paciorek znani jako duet Lekko Stronniczy – popularni blogerzy, którzy dzięki determinacji zrealizowali już postawione sobie cele.

Konto Oszczędnościowe Twój Cel dostępne jest w Banku Millennium od lipca ubiegłego roku. Zakładając je Klient definiuje cel oraz kwotę, jaką chciałby miesięcznie odkładać. W ramach konta można zaplanować harmonogram wpłat, śledzić zaawansowanie realizacji celu i reagować na bieżący stan oszczędności.

Narzędzia dostępne w ramach Konta Oszczędnościowego Twój Cel:

  • wizualizacje zaawansowania celu, w tym projekcja wpłat na przyszłość
  • kalkulator wspomagający wyliczenia
  • powiadomienia SMS o realizacji celu
  • definiowanie unikalnej nazwy i wybór grafiki ilustrującej cel
  • możliwość podzielenia się swoim celem na Facebook’u