T-Mobile Office Park siedzibą Polskiej Telefonii Cyfrowej w najnowszym biurowcu Ghelamco

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

120518.office.park.250x135Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), jeden z największych operatorów sieci komórkowych w Polsce, zajmie 27 000 m2, czyli blisko 70% powierzchni biznesowej w ekologicznej inwestycji powstającej na warszawskim Mokotowie. Kompleks zaoferuje łącznie 40 000 m2 powierzchni biurowej. Nowoczesny park biznesowy, realizowany przez Ghelamco Poland, otrzyma nazwę T-Mobile Office Park. PTC wprowadzi się do swojej siedziby już w 2013 r. Porozumienie między PTC, reprezentowaną przez DTZ, a Ghelamco Poland to największa umowa najmu podpisana na polskim rynku nieruchomości w tym roku.

Polska Telefonia Cyfrowa świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Firma oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnegow systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix. Nowa siedziba PTC będzie mieścić się przy ulicy Marynarskiej na Mokotowie, w części miasta, która wyróżnia się świetnie rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i stanowi jeden z kluczowych punktów na biznesowej mapie Warszawy.

Nowe biuro, poza znakomitą lokalizacją, zagwarantuje najemcy również inne korzyści. T-Mobile Office Park to kolejna inwestycja Ghelamco przyjazna dla środowiska. Projekt od samego początku realizowany jest zgodnie z wymaganiami eko-certyfikatu BREEAM i ze względu na swój ekologiczny charakter pozwoli przyszłym najemcom nie tylko przyczynić się do dbałości o środowisko naturalne, ale także wydatnie zmniejszyć koszty eksploatacji powierzchni biurowych.

W skład kompleksu przy ulicy Marynarskiej wejdą połączone budynki biurowe liczące od sześciu do ośmiu kondygnacji. Nowoczesny park biznesowy zaoferuje łącznie 40 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Kompleks połączy w sobie funkcję biurową oraz usługowo-handlową. W ramach projektu powstanie łącznie 1400 miejsc parkingowych, a także miejsca parkingowe i infrastruktura sanitarna przeznaczona dla rowerzystów i motocyklistów oraz zielone patio z elementami małej architektury. Aktualnie na działce przy ulicy Marynarskiej prowadzone są prace związane z realizacją ściany szczelinowej. Budowa zakończy się w 2013 roku.

Marta Gryglewicz