Start Wyzwania Sportowego SGB – od 29 kwietnia liczy się każdy kilometr

Start Wyzwania Sportowego SGB – od 29 kwietnia liczy się każdy kilometr
Źródło: SGB-Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W sobotę, 29 kwietnia 2023 roku startuje Wyzwanie Sportowego SGB. Przez 44 dni sympatycy i pracownicy Grupy SGB oraz współpracujących firm będą zbierać kilometry na cele charytatywne.

Już teraz do konkursu zapisało się ponad 1800 pracowników oraz ponad 1100 sympatyków.

Do Wyzwania przyłączyć można się w dowolnym jego momencie.

Wystarczy pobrać aplikację Activy i dołączyć do 2. edycji konkursu dla Sympatyków SGB.

Kody wejścia i zasady na stronie https://sympatycysgb.activy.app/  

Społeczna odpowiedzialność banków spółdzielczych

– To kolejna odsłona naszej akcji, a zainteresowanie Wyzwaniem Sportowym SGB rośnie z roku na rok – mówi Ewelina Ignaczak, dyrektorka Biura Marketingu i Komunikacji SGB-Banku SA.

– Chcę podziękować bankom spółdzielczym SGB za lokalne nagłośnienie akcji, ale przede wszystkim sympatykom SGB i pracownikom Zrzeszenia za tak liczny udział.

Jestem przekonana, że najbliższy czas będzie bardzo aktywny i że będziemy wspierać się wzajemnie. Banki spółdzielcze SGB od lat działają biznesowo w duchu społecznej odpowiedzialności, a teraz przełożyły to również na sport i rozwój sportowy swoich klientów.

Tak właśnie działa wzajemność: my wspieramy lokalne społeczności, a nasi klienci – ale nie tylko, również po prostu sympatycy! – wspierają cel charytatywny. Pamiętajmy, że to jest najważniejsze w naszej akcji, dlatego liczy się każdy kilometr – podkreśla Ewelina Ignaczak.

Milion kilometrów do pokonania

W tym roku Grupa SGB chce wspólnie ze swoimi sympatykami okrążyć Ziemię 25 razy. Dopiero to pozwoli uruchomić cele charytatywne. Przed uczestnikami Wyzwania do pokonania co najmniej 1 milion kilometrów!

Przypomnijmy, że w Wyzwaniu Sportowym SGB kilometry przeliczane są na punkty, a te w efekcie oprócz nagród indywidualnych i drużynowych dla uczestników, przełożą się także na konkretną pomoc dla innych. A dokładnie na lokalne fundacje, stowarzyszenia, szkoły, które organizują zajęcia sportowe dla dzieci.

Dołącz do Wyzwania Sportowego SGB, zaproś swoich znajomych. Szczegóły na stronie https://sympatycysgb.activy.app/

W razie pytań skontaktuj się z organizatorami:

Źródło: BANK.pl