SK bank wkracza na Śląsk

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

130221.sk.bank.01.251x174Otworzyliśmy pierwszy oddział w Katowicach. Konsekwentnie prowadzona od lat polityka SK banku przynosi widoczne rezultaty: wszystkie ważne wskaźniki rosną, zwiększa się liczba oddziałów, bank przoduje w rankingach. Jak widać przyznany w XX edycji konkursu "Najlepszy bank" tytuł banku spółdzielczego z najwyższą dynamiką rozwoju wciąż jest aktualny.

(na zdjęciu: Prezes SK banku Jan Bajno (pierwszy z prawej) i wiceprezes Elżbieta Kubuj (pierwsza z lewej) rozmawiają z gośćmi: wicemarszałkiem województwa śląskiego Mariuszem Kleszczewskim (drugi z prawej) i prezesem GPW SA Jarosławem Kanią (trzeci z prawej)

Katowice, ul. Kościuszki 23. 16 lutego o godz. 11 w lokalu nowego oddziału SK banku zebrało się wiele osób. Prezes SK banku Jan Bajno i wiceprezes Elżbieta Kubuj osobiście witali gości, którzy przyszli na uroczyste otwarcie. Wśród przybyłych można było dostrzec m.in. wiceprezydent Katowic Krystynę Siejnę, wicemarszałka województwa śląskiego Mariusza Kleszczewskiego, prezesa GPW SA Jarosława Kanię oraz reprezentantów śląskiego biznesu, instytucji finansowych i przedstawicieli organizacji społecznych.

W krótkim wstępie prezes Jan Bajno zaprezentował dorobek SK banku i filozofię przyświecającą jego działaniu. – Dla nas nie jest najważniejszy zysk, tak jak w komercji. Jest konieczny dla rozwoju, ale ważna jest umiejętność dzielenia się z zyskiem ze środowiskiem, w którym się działa – powiedział prezes Bajno.

130221.sk.bank.03.251x177
Koncert Krzystofa Kiliańskiego uświetnił uroczystą kolację wydaną z okazji otwarcia pierwszego oddziału SK banku na Śląsku

Później wiceprezes Elżbieta Kubuj opowiadała o planach rozwoju SK banku na terenie województwa śląskiego. – Klienci proponowali, abyśmy weszli do Wielkopolski. Jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się na Śląsk. A jeśli Śląsk, to oczywiście Katowice – mówiła. I zapowiadała otwarcie kolejnych placówek SK banku.

Najważniejszym punktem programu było przecięcie trójkolorowej wstęgi. Zrobili to wspólnie wiceprezydent Katowic Krystyna Siejna, prezes Jan Bajno, wiceprezes Elżbieta Kubuj i dyrektor oddziału Barbara Maksimczuk. Chwilę później lokal poświęcił ks. kanonik dr habilitowany Andrzej Nowicki. Spotkanie zakończył wzniesiony lampką szampana tradycyjny toast za powodzenie całego przedsięwzięcia.

Wieczorem, zaproszeni goście zostali podjęci uroczystą kolacją wydaną z okazji otwarcia oddziału SK banku w Katowicach. Zabawę uświetnił koncert Krzysztofa Kiliańskiego oraz wspaniały tort.

130221.sk.bank.02.251x325130221.sk.bank.04.250x334
Wiceprezes SK banku Elżbieta Kubuj przecina trójkolorową wstęgę podczas otwarcia pierwszego oddziału na Ślasku. Tym symbolicznym gestem potwierdza aspiracje SK banku do zaistnienia i stania się ważnym graczem w tym regionie. Z dotychczasowych doświadczeń można wnioskować, że ten ambitny plan się ziściPrezes SK banku Jan Bajno i wiceprezes Elżbieta Kubuj mają powody do zadowolenia: prowadzona przez nich konsekwentna polityka spowodowała, że SK bank należy do czołowych banków spóldzielczych w Polsce i staje się znaczącym graczem na rynku. Na zdjęciu: tort serwowany podczas uroczystej kolacji wszystkim smakował

 

Źródło: SK bank