Saxo Bank najlepszym Brokerem Opcji i Futures na Shares Awards 2013

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

saxo.bank.250x186Saxo Bank został zwycięzcą dwunastego, corocznego wydania Shares Awards. Saxo Bank, specjalizujący się w tradingu on-line i inwestycjach, zwyciężył w kategorii "Najlepszy Broker Opcji i Futures", otrzymując jedną z dwudziestu siedmiu nagród, jakie zostały przyznane na czwartkowej gali w Londynie. Gospodarzem gali był magazyn Shares, wiodąca publikacja dla profesjonalnych traderów i prywatnych inwestorów.

Platforma tradingowa Saxo Banku definiuje sukces firmy na rynku inwestycji on-line już od ponad dekady. Od wprowadzenia platformy Saxo Trader w 1998 roku, Saxo Bank wzbogaca i ulepsza swoje platformy tak, aby zaspokoić rosnące potrzeby inwestorów i wciąż zmieniającego się otoczenia rynkowego.

Dzięki platformom Saxo Banku, Klienci mają dostęp do największych światowych rynków finansowych z dowolnego miejsca i korzystają z bogatej oferty produktowej, do której zaliczyć można m.in. forex, opcje walutowe, akcje, CFD, futures, opcje na kontrakty i ETF. Wszystkie produkty dostępne są z poziomu pojedynczego konta.

Pełne zestawienie nagrodzonych znajduje się na stronie: http://www.sharesmagazine.co.uk/awards/winners/

Źródło: Saxo Bank