SANBank sponsorem głównym KKS Victoria w 2021 roku

SANBank sponsorem głównym KKS Victoria w 2021 roku
Źródło: SANBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
26 stycznia 2021 roku zarządy: Nadsańskiego Banku Spółdzielczego ‒ Magdalena Więckowicz, p.o. Prezes Zarządu i Janina Serafin, Wiceprezes Zarządu oraz Katolickiego Klubu Sportowego "Victoria" ‒ Stanisław Anioł, Prezes Zarządu i Lucjan Maczkowski, Wiceprezes Zarządu podpisały umowę sponsoringową na 2021 rok.

Nowa umowa Banku zawarta z Klubem daje szansę jego wychowankom na osiąganie dalszych sukcesów i utrzymanie wysokiej pozycji w polskiej lekkoatletyce.

Jednocześnie umożliwi finansowanie stypendiów sportowych, licencji zawodowych, rehabilitacji zawodników oraz zakup sprzętu sportowego.

Nadsański Bank Spółdzielczy dzięki podpisanej umowie podtrzymuje tytuł sponsora głównego i będzie promowany przez Klub na wszystkich wydarzeniach sportowych.  

Logotyp Banku nadal będzie eksponowany na koszulkach zawodników.

SANBank, Klub Victoria
Źródło: SANBank

Czytaj także: SANBank na Mistrzostwach Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce

SANBank dla lokalnej społeczności

Nadsański Bank Spółdzielczy jest największym bankiem spółdzielczym w regionie i jedynym w Stalowej Woli. Od wielu lat wspiera ważne dla społeczności lokalnej inicjatywy i wydarzenia lokalne.

Stawia sobie za cel rozwój sportu i szerzenie kultury fizycznej w regionie.

Jednym z najważniejszych obszarów wsparcia działalności sportowej jest sponsorowanie lekkoatletyki

Dlatego bardzo chętnie angażuje się w lokalne wydarzenia sportowe oraz wspieranie różnego rodzaju stowarzyszeń i drużyn sportowych.

Jednym z najważniejszych obszarów wsparcia działalności sportowej jest sponsorowanie lekkoatletyki.

Czytaj także: Zebranie Przedstawicieli SANBanku o współpracy z lokalnymi firmami

Zawodnicy Victorii zdobyli już 109 medali

Katolicki Klub Sportowy „Victoria” zajmuje 20. miejsce wśród 329 klubów lekkoatletycznych w Polsce i 3. w klasyfikacji ogólnej w województwie podkarpackim. 

Tylko w ubiegłym roku zawodnicy klubu zdobyli 109 medali (w tym 6 medali na Mistrzostwach Polski, 5 medali na Mistrzostwach Makroregionu Młodzików, 105 medali na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego).

Zdobyte medale są najlepszą z możliwych promocją Banku

Na przestrzeni swojej dwudziestodwuletniej działalności klub zdobył w sumie 218 medali na Mistrzostwach Polski i Europy.

Dla sponsora to podwód do zadowolenia. Zdobyte medale są najlepszą z możliwych promocją Banku.

Zarząd Nadsańskiego Banku Spółdzielczego złożył podziękowanie wszystkim zawodnikom i trenerom Klubu za dotychczasową współpracę i życzył, by rok 2021 obfitował w kolejne sukcesy sportowe.

Czytaj także: Tarcza Finansowa: ponad 7 mln złotych trafiło już do klientów SANBanku

Źródło: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy