SANBank angażuje się w pomoc służbie zdrowia

SANBank angażuje się w pomoc służbie zdrowia
Źródło: SANBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nadsański Bank Spółdzielczy angażuje się w walkę z koronawirusem i wspiera tych, którzy w codziennej pracy stają na pierwszej linii frontu - służbę zdrowia.

#MagdalenaWięckowicz: Mając możliwość bezpośredniego wsłuchania się w potrzeby naszych partnerów postanowiliśmy zakupić materiały, które są dla nich niezbędne #Koronawirus #PomocSzpitalom #BankiSpółdzielcze #SANBank

W tym celu Bank zakupił maseczki ochronne za kwotę 20 000 złotych i przekazał do dwóch powiatowych szpitali – Zespołu Ratownictwa Medycznego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Stalowej Woli oraz Izby Przyjęć Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Nisku.

Nadsański Bank Spółdzielczy – od ponad 90 lat działa głównie na terenie powiatu stalowowolskiego i niżańskiego, dlatego nie mógł pozostać obojętny wobec pomocy lokalnej służbie zdrowia w czasie pandemii koronawirusa.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

Jak podkreśla Magdalena Więckowicz, p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego:

‒ W tej niełatwej dla wszystkich sytuacji, nasza misja pomocy dla lokalnej społeczności i wspierania partnerów w trudnych sytuacjach, nabrała jeszcze większego znaczenia.

W obliczu pandemii SARS-COVID-19, zdecydowaliśmy się wesprzeć polską służbę zdrowia.

W swojej codziennej pracy to właśnie ratownicy i personel medyczny jest najbardziej narażony na zakażenie koronawirusem.

Bądź na bieżąco – zapisz się na nasz newsletter >>>

Maseczki ochronne mają zapobiegać szerzeniu epidemii wśród personelu medycznego, który jest na pierwszej linii kontaktu z chorymi i jest najbardziej narażony na niebezpieczeństwo zakażenia wirusem.

Mając więc możliwość bezpośredniego wsłuchania się w potrzeby naszych partnerów postanowiliśmy zakupić materiały, które są dla nich niezbędne.

Ta pomoc jest naszą naturalną odpowiedzią właśnie na te potrzeby dodała Magdalena Więckowicz, p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

Magdalena Więckowicz, p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.
Magdalena Więckowicz, p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego. Fot. SANBank

Źródło: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy