Samochód i ponad 1000 nagród do wygrania w loterii Grupy BPS i Banku BPS

Samochód i ponad 1000 nagród do wygrania w loterii Grupy BPS i Banku BPS
Źródło: Bank BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 4 września 2023 do 28 stycznia 2024 roku trwa loteria „Jeden krok do wygrywania”. Mogą wziąć w niej udział klienci banków spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS, którzy zarejestrują swoją kartę Visa, debetową lub kredytową i będą z niej aktywnie korzystać.

– Według danych NBP na koniec 2022 roku transakcje bezgotówkowe stanowiły w Polsce 94,4 proc. wszystkich transakcji kartami, a udział płatności zbliżeniowych w ogólnej liczbie płatności bezgotówkowych w terminalach POS na terenie Polski to aż 99,5 proc.

Klienci banków spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS również chętnie płacą kartami, wciąż jednak widzimy potencjał wzrostu, zwłaszcza w obszarze zakupów internetowych czy transakcjach mobilnych.

Mamy w ofercie praktycznie wszystkie rodzaje płatności mobilnych, również nowoczesne rozwiązanie Visa Mobile, dlatego zachęcamy klientów, aby dodawali swoje karty do portfeli cyfrowych i płacili telefonem, zegarkiem lub opaską fitness.

Nasz pomysł na promocję jest prosty: im częściej klient płaci swoją kartą Visa, tym ma więcej losów na loterii, czyli więcej szans na wygraną. W loterii mogą wziąć udział zarówno obecni klienci banków spółdzielczych Grupy BPS i Banku BPS, jak i osoby, które dopiero teraz założą swoje konto i otrzymają kartę Visa – mówi Krzysztof Kokot, wiceprezes zarządu Banku BPS.

Czytaj także: Prezes Banku BPS chce zwiększyć udział Zrzeszenia w rynku bankowym

Współpraca Visy z Grupą BPS i Bankiem BPS 

– Wielu polskich konsumentów już wie, że poza tradycyjnymi kartami, z płatności Visa można korzystać także na urządzeniach cyfrowych, takich jak smartfony czy smartwatche.

Jak pokazało nasze badanie Visa CEE Mobile Payments Study 2022, zarówno w przypadku transakcji w sklepach stacjonarnych jak i zakupów online, 3 na 4 z nich jest świadomych, że może zapłacić smartfonem [1]. Wśród osób korzystających już z tego typu rozwiązań doceniane są głównie ich szybkość i wygoda.

Doskonale rozumiemy, że właśnie tego od płatności oczekują konsumenci, dlatego wspólnie z partnerami, do których należą banki spółdzielcze Grupy BPS i Bank BPS wprowadzamy rozwiązania takie jak Visa Mobile do płacenia w Internecie. Loteria jest świetną okazją, by je przetestować – mówi Adrian Kurowski, dyrektor generalny Visa w Polsce.

Czytaj także: Rośnie pozycja kapitałowa banków spółdzielczych

Warunki uczestnictwa w loterii „Jeden krok do wygrywania”

Do udziału w loterii niezbędna jest rejestracja karty Visa, wydana przez jeden z banków spółdzielczych Grupy BPS lub Bank BPS, a następnie jak najczęściej płacić nią za zakupy i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online, bądź mobilnie. Każda transakcja kartą Visa staje się losem na loterii.

Podwójny los można otrzymać za zakupy w sklepach internetowych, a także za płatności mobilne, czyli telefonem, zegarkiem lub opaską po dodaniu karty Visa do dowolnego portfela cyfrowego, np. Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Xiaomi Pay, Visa Mobile. Im więcej razy klient płaci kartą, tym większe ma szanse na wygraną.

Dodatkowy los można jednorazowo otrzymać już w momencie rejestracji karty, dzięki wpisaniu numeru identyfikacyjnego (ID) doradcy ze swojego Banku Spółdzielczego.

– Dla klienta to prosta czynność i okazja do wzmocnienia relacji z pracownikiem danego banku spółdzielczego. Kiedy jesteśmy po sąsiedzku zawsze warto poznać się lepiej, porozmawiać chwilę dłużej. Dla doradców bankowych wpisany w formularzu loteryjnym numer ID to warunek wzięcia udziału w naszym wewnętrznym konkursie zrzeszeniowym. Podobnie jak w innych akcjach promocyjnych Grupy BPS, również w loterii „Jeden krok do wygrywania” razem z klientem zyskuje również jego doradca – wyjaśnia Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS.

Czytaj także: BPS Leasing S.A. w ścisłej czołówce firm leasingowych

Organizator loterii „Jeden krok do wygrywania” przygotował ponad 1000 nagród. Nagrodą główną jest samochód Kia Rio.

W każdym miesiącu wygrać można artykuły gospodarstwa domowego i sprzęt elektroniczny: we wrześniu trzy żelazka z generatorem pary, w październiku trzy roboty kuchenne, w listopadzie trzy urządzenia sprzątające iRobot Roomba, w grudniu trzy ekspresy ciśnieniowe do kawy, a w styczniu trzy konsole do gier.

Ponadto co miesiąc losowanych jest 30 kart podarunkowych Allegro o wartości 100 zł, a co tydzień 50 kart o wartości 50 zł.

Więcej informacji na temat loterii „Jeden krok do wygrywania” można znaleźć na stronie: https://mojbank.pl/jeden-krok.

W bankach spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS do końca listopada ’23 trwa również promocja dla klientów, którzy biorą kredyt. Codziennie wygrać można 500 zł, a raz w miesiącu – spłatę kredytu w kwocie do 20 tys. zł. Szczegóły tej promocji opisane są na stronie: https://mojbank.pl/loteria.

***

[1] Badanie Visa CEE Mobile Payments Study 2022 objęło następujące kraje: Polskę, Czechy, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Słowację, Słowenię i Chorwację. Przeprowadziła je firma badawcza Kantar, metodą CAWI, w październiku 2022 roku na reprezentatywnej próbie 1000 respondentów (18-65 lat) w każdym z tych krajów.

Źródło: BANK.pl