Prezentacja: Wielkokanałowa platforma bankowości cyfrowej w modelu SaaS dla banków spółdzielczych

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Wyzwania stojące przed bankowością spółdzielczą

Klienci banków spółdzielczych oczekują dziś od swojego banku nowoczesnych i przyjaznych narzędzi oraz procesów obsługi. Banki natomiast, poszukują skutecznych sposobów pozyskania nowych klientów oraz źródeł oszczędności przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Na wszystkie te potrzeby odpowiada wielokanałowa platforma bankowości cyfrowej nowej generacji oferowana w formie usługi SaaS przez Altkom Investments.

Platforma wspiera banki spółdzielcze w utrzymaniu obecnych klientów, udostępniając im nowoczesne i wygodne w obsłudze narzędzia w ramach bankowości internetowej oraz mobilnej. Może również stanowić nowy, efektywny kanał sprzedaży produktów i pozyskiwania klientów – także spoza dotychczasowego obszaru działania i tradycyjnej grupy docelowej banku.

Banki spółdzielcze rozwijają się dziś często w szybszym tempie i odważnie podejmują konkurencję z bankami komercyjnymi. Dzięki oferowanej platformie otrzymują rozwiązanie dorównujące, a w niektórych obszarach wręcz przewyższające narzędzia, jakimi posługują się banki komercyjne. System jest dostępny w wersji w chmurze oraz modelu subskrypcyjnym, co ogranicza początkowe inwestycje.

Cechy i moduły platformy Najważniejsze cechy platformy, które czynią z niej najbardziej zaawansowany produkt dostę...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI