Prezentacja: I-BS.pl – jak wybrać najlepsze rozwiązanie w morzu zmian

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Potęgą dużych korporacji z sektora finansowego jest szerokie spektrum działania. Jednak nie można zapominać, że czasy, w których żyjemy, wymagają działań szybszych, prostszych, a przede wszystkim skutecznych i bardziej skoncentrowanych na kliencie. Tutaj pojawia się przewaga mniejszych firm, dla których liczy się indywidualne podejście i analiza potrzeb użytkownika. I-BS.pl jest doskonałym przykładem firmy, która ma właśnie takie założenia.

I-BS.pl jest producentem oprogramowania oraz dostawcą zaawansowanych technologicznie usług IT. Obsługuje co czwarty bank spółdzielczy w Polsce, z czego połowa z tych banków posiada co najmniej dwa systemy firmy. I-BS.pl zajmuje się projektowaniem i tworzeniem bezpiecznych aplikacji oraz infrastruktury sieciowej, a także integracją systemów informatycznych i wirtualizacją.

I-BS.pl w synergii z bankami spółdzielczymi

Dzięki stałej współpracy z bankami spółdzielczymi I-BS.pl dostarcza produkty dostosowane do potrzeb swoich klientów. Podstawą jest pomoc bankom w skutecznej organizacji danych poprzez ich agregację oraz prosty i pewny backup. Należy pamiętać, że bezpieczeństwo dokumentacji bankowej jest priorytetem.

Dlaczego I-BS.pl? Ponieważ to firma z wieloletnim doświadczeniem, która już na dobre zakorzeniła się w obszarze IT i udowadnia, że nie trzeba być korporacją, aby osiągnąć sukces. Pomaga bankom spółdzielczym stać się konkurencyjnymi w stosunku do komercyjnych. Rynek bankowości jest specyficzny i niezwykle rygorystyczny, dlatego pracownicy I-BS.pl, dzięki doświadczeniu i eksperckiej wiedzy, pomagają precyzyjnie ocenić potrzeby klienta.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI