Prezent od eService na Tydzień Płatności Bezgotówkowych

Prezent od eService na Tydzień Płatności Bezgotówkowych
Fot. stock.adobe.com / Syda Productions
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nowoczesny terminal płatniczy bez opłat za wynajem i obsługę transakcji przez 12 miesięcy oraz wartościowy upominek – to propozycja, jaką z okazji Tygodnia Płatności Bezgotówkowych przygotował największy polski dostawca elektronicznych usług płatniczych – eService, poinformowała Firma.

Ze specjalnej oferty eService można skorzystać między 6 a 12 listopada 2023 r.  

Przedsiębiorcy, którzy w tym czasie złożą zamówienie na dowolny terminal płatniczy dostępny w ofercie eService wraz z rocznym dofinansowaniem programu Polska Bezgotówkowa, po podpisaniu umowy otrzymają w prezencie voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów Lidl.

Czytaj także: Płać jak lubisz i graj o nagrody! Startuje Tydzień Płatności Bezgotówkowych

eService podczas Tygodnia Płatności Bezgotówkowych

Tydzień Płatności Bezgotówkowych to cykliczna akcja instytucji i firm branży płatniczej, której celem jest popularyzacja wiedzy o zaletach nowoczesnych, bezgotówkowych form płatności elektronicznych oraz zwiększanie dostępności związanych z nimi usług. eService jest jednym z jej najbardziej aktywnych uczestników, biorąc w niej udział od 2017 roku.

W przypadającej między 6 a 12 listopada – tegorocznej edycji Tygodnia, obok sporej porcji ciekawych informacji, które trafią do użytkowników social mediów, eService przygotował promocję.

Czytaj także: 1,6 mld transakcji na łączną kwotę blisko 96 mld złotych w terminalach z programu Polska Bezgotówkowa

Kto może skorzystać promocji na terminale?

Może z niej skorzystać każdy przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie użytkował terminala płatniczego i nie miał aktywnej umowy z jakimkolwiek agentem rozliczeniowym.

Zamawiając teraz terminal płatniczy, oprócz wsparcia programu Polska Bezgotówkowa, obejmującego roczne zwolnienie z opłat za wynajem i obsługę transakcji, po podpisaniu umowy przedsiębiorca otrzyma też upominek – voucher o wartości 150 zł.  Można go przeznaczyć na zakupy w sklepach sieci Lidl.

Aby zamówić terminal wystarczy skontaktować się przedstawicielem handlowym eService lub wypełnić krótki formularz na stronie www.promocja.eservice.pl albo www.bezgotowki.pl/. Z oferty można również skorzystać dzwoniąc pod numer (+48) 22 229 29 44.

Czytaj także: 75 proc. transakcji w co czwartej firmie to płatności bezgotówkowe

Źródło: eService