Po zdrowie z RP

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

raiffeisen.polbank.01.400x292Raiffeisen Polbank przygotował dla swoich klientów nową ofertę ubezpieczeniową "Recepta na Zdrowie". Wraz z Grupą LUX MED daje on możliwość korzystania ze zróżnicowanych pakietów w zakresie świadczeń ambulatoryjnych, nielimitowanego dostępu do lekarzy specjalistów i badań diagnostycznych, a wszystko to bez dodatkowych opłat.

Grupa LUX MED, posiadająca około 1000 placówek własnych i partnerskich słynie z wysokiej jakości usług medycznych. Raiffeisen Polbank dała swoim klientom możliwość korzystania z usług Grupy. Ubezpieczenie proponowane przez RP pozwala wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów medycznych i tym samym dopasować usługę do swoich potrzeb. Do wyboru mamy:

  • Pakiet Srebrny – dostęp najbardziej popularnych lekarzy za 59 zł miesięcznie,
  • Pakiet Złoty – umożliwiający dostęp do wszystkich lekarzy specjalistów oraz wielu badań i testów od 117 zł miesięcznie, 
  • Pakiet Platynowy – największy zakres usług medycznych za 156 zł miesięcznie.

Pakiety, poza wersją indywidualną, dają szansę rozszerzyć zakres usług w formie partnerskiej i rodzinnej. Bez względu na ilość osób objętych ubezpieczeniem, cena dwóch ostatnich nie zmienia się.

140307.pakiety.01.550x140

Ubezpieczenie jest dostępne dla każdego posiadacza konta bankowego, karty kredytowej lub bezpiecznego kredytu w Raiffeisen Polbank. Nie wymaga ono wypełniania ankiety ani badań zdrowotnych. Kwota miesięcznej składki pobierana jest z konta lub karty kredytowej.

Na podstawie: Recepta na zdrowie w Raiffeisen Polbank, Raiffeisen Polbank