PKO Bank Polski wyróżniony „Złotym Laurem Super Biznesu”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pko.bp.01.400x268Bank zwyciężył w konkursie "Złotego Lauru Super Biznesu" dodatku ekonomicznego dziennika "Super Express". Doceniono konsekwentne utrzymywanie wiodącej pozycji wśród krajowych instytucji finansowych, przejęcie części polskich aktywów skandynawskiej grupy Nordea, upowszechnienie płatności mobilnych IKO oraz rewitalizację Szkolnych Kas Oszczędności.

W konkursie, który honoruje ludzi, instytucje i firmy za działania sprzyjające rozwojowi polskiej przedsiębiorczości, PKO Bank Polski zdobył nagrodę w kategorii „finanse i bankowość”. Kapituła doceniła, utrzymywanie przez Bank pozycji lidera polskiej bankowości, fuzję z Nordea Bank Polska, umożliwienie Polakom wygodnego i szybkiego bankowania za pomocą aplikacji mobilnej IKO a także rewolucyjne zmiany w Szkolnych Kasach Oszczędności.

– Z dużą satysfakcją przyjmuję tę nagrodę. Jest ona kolejnym potwierdzeniem tego, że nasza codzienna praca oraz zaangażowanie przynosi efekty i to w wielu dziedzinach.  Stale dostosowujemy się do sposobu bankowania naszych klientów. Z sukcesem łączymy świat fizycznych oddziałów z bankowością internetową i mobliną. Z Banku, który musiał dogonić rynek, staliśmy się instytucją, która tworzy trendy – mówi Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

Konkurs „Złotego Lauru Super Biznesu” zorganizowany został przez redakcję „Super Biznesu” dodatku ekonomicznego do dziennika „Super Express”. W ciągu czterech lat pokazał czytelnikom blisko 100 sposobów na założenie własnej działalności gospodarczej i wspólnie z partnerami, w tym BCC doradzał, jak prowadzić i rozwijać firmę. Innym projektem redakcji są „Śniadania z Super Biznesem”, czyli cykliczne debaty podczas których spotykają się przedstawiciele polityki, biznesu i nauki.

Źródło: PKO Bank Polski