PKO Bank Polski liderem Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich
PKO Bank Polski zajął pierwsze miejsce w XVI edycji Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Firmy zrzeszone w PZFD w badaniu ankietowym najwyżej oceniły zadowolenie ze współpracy z PKO Bankiem Polskim.
PKO Bank Polski oferuje korzystne warunki w zakresie finansowania oraz obsługi inwestycji deweloperskich i również w poprzednich dwóch edycjach Rankingu Banków był na podium.
– Zwycięstwo w Rankingu Banków PZFD to wyjątkowe wyróżnienie, które świadczy o zaufaniu jakim darzą nas klienci realizujący inwestycje budowlane. Jesteśmy dla deweloperów pewnym i elastycznym partnerem w biznesie, który reaguje na zmiany otoczenia oraz potrzeby klientów, oferując przy tym atrakcyjne warunki finansowania i zapewniając kompleksową obsługę.
Bycie liderem to jednocześnie motywacja do dalszej pracy nad rozwojem produktów i usług dedykowanych tej szczególnej grupie klientów oraz utrzymania najwyższych standardów, które pozwolą nam tryumfować również w kolejnych edycjach. Na efektywność współpracy z deweloperami oczywiście wpływają pracownicy banku, którym dziękuję za zaangażowanie – mówi Andrzej Kopyrski, wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego.
Czytaj także: Polityka mieszkaniowa państwa – zmarnowanych 25 lat?
Ranking PZFD
Deweloperzy najwyżej ocenili jakość współpracy z PKO Bankiem Polskim biorąc pod uwagę takie aspekty jak szybkość podejmowania decyzji, wysoką kulturę organizacji oraz skuteczną budowę partnerskich relacji na linii bank-deweloper.
Ranking Banków jest cykliczną inicjatywą Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Jego celem jest wyróżnienie banków za dobre praktyki rynkowe i partnerskie podejście do współpracy z deweloperami. Ranking powstaje na podstawie ankiet wypełnianych przez członków PZFD.
Oceniają oni zadowolenie ze współpracy z danym bankiem, warunki bankowe, na których pobierają finansowanie dla realizacji inwestycji.
Czytaj także: NBP: z programu Pierwsze Mieszkanie skorzystają tylko bogatsi Polacy
Czytaj także: Kongres Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych: zmiany klimatyczne a podaż nowych mieszkań