Paweł Zylm wśród Najlepszych Menedżerów Roku 2012

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

zylm.pawel.02.500x333Paweł Zylm, prezes zarządu BRE Ubezpieczenia oraz Aspiro S.A. został uhonorowany nagrodą dla Najlepszego Menedżera Roku 2012 magazynu Home&Market. Wyróżnienia zostały przyznane menadżerom, którzy w 2012 roku w sposób wybitny przyczynili się nie tylko do rozwoju zarządzanych spółek czy instytucji, lecz także wybranych sektorów polskiej gospodarki.

Paweł Zylm został doceniony za istotny wkład i aktywne działania w kierunku rozwoju rynku ubezpieczeń direct, wzrostu świadomości społecznej w zakresie ubezpieczeń oraz popularyzację nowoczesnych rozwiązań w sprzedaży produktów finansowych.

Nagroda dla Najlepszego Menedżera Roku przyznawana jest od ponad 20 lat przez kolegium redakcyjne magazynu ekonomicznego Home&Market. Tegoroczne wręczenie nagród odbyło się 10 czerwca w Warszawie, a imprezę poprowadzili redaktor naczelna magazynu p. Katarzyna Mazur oraz p. Marcin Piotr Dobrowolski z Radia PiN.

Paweł Zylm od ponad 15 lat jest związany z branżą ubezpieczeniową. Obecnie pełni funkcję prezesa zarządu BRE Ubezpieczenia TUiR SA, w którego powstawanie był zaangażowany od początku. W wyniku strategicznych decyzji na poziomie Grupy BRE podjął się przeprowadzenia fuzji spółek BRE Ubezpieczenia oraz Aspiro. Od 2012 roku pełni również funkcję Prezesa Zarządu Aspiro S.A.

Paweł Zylm jest także Przewodniczącym Zespołu ds. ubezpieczeń direct w Polskiej Izbie Ubezpieczeń oraz Członkiem Rady Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Za działania w kierunku rozwoju rynku ubezpieczeń direct i popularyzacji nowoczesnych rozwiązań w sprzedaży ubezpieczeń został uhonorowany odznaką „Zasłużeni dla Ubezpieczeń” przez Polską Izbę Ubezpieczeń.

Źródło: www.breubezpieczenia.pl