Pakiet VIP BossaFX w DM BOŚ S.A. Więcej możliwości dla wymagających

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bos.dom.maklerski.01.250x53DM BOŚ przygotował dla swoich klientów specjalny pakiet usług VIP skierowany do najbardziej wymagających inwestorów. Użytkownikom platformy BossaFX nowa oferta Biura zapewni m.in. niższe spready i oprocentowanie wolnych środków na rachunku OTC. Klienci giełdowi zyskają również atrakcyjne stawki prowizji dotyczące rynku giełdowego.

Oferta pakietu VIP to także dodatkowe usługi wychodzące poza standard spreadu i oprocentowania. Klienci VIP DM BOŚ mogą korzystać m.in. z zamkniętych szkoleń, webinariów oraz indywidualnego coachingu programistycznego. W ramach pakietu Klienci zyskują również usługę Concierge zapewniającą dostęp do biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, rezerwacje miejsc w hotelach na całym świecie, bilety lotnicze i chartery. Wszystko to będzie dostępne z poziomu smartfona lub tabletu.

Wdrożenie Pakietu VIP jest odpowiedzią Biura na rosnące zainteresowanie Klientów dywersyfikacją portfela w oparciu o różnorodne rynki. Przy obecnej koniunkturze rynkowej inwestorzy coraz częściej szukają nowych rozwiązań i narzędzi. Kompleksowa obsługa na wszystkich rynkach, jaką zapewnia nowy pakiet umożliwi im skorzystanie z szerokiej gamy usług, zapoznanie się z najnowszymi trendami oraz wsparcie Biura.

Od początku naszej działalności stawiamy na budowanie z Klientami trwałych relacji i prowadzenie ciągłego dialogu, który pozwala tworzyć innowacyjne produkty i usługi. Pakiet VIP w naszej ofercie ma umożliwić najbardziej wymagającym wśród naszych klientów natychmiastowy kontakt z pracownikiem biura, konsultacje z analitykiem czy dostęp do szerokiej gamy usług na preferencyjnych warunkach – podsumowuje Radosław Olszewski, Prezes DM BOŚ S.A.

Rozwój klientów i ich ciągła edukacja jest jednym z priorytetów działalności Biura. Dlatego Pakiet VIP to nie tylko atrakcyjne stawki, ale również cała paleta dodatkowych usług umożliwiających poszerzanie wiedzy o rynkach finansowych i ulepszanie swojej własnej strategii inwestycyjnej.

W ramach usługi DM BOŚ oferuje możliwość zorganizowania na prośbę klienta dedykowanego szkolenia z analitykami Biura czy też przeprowadzenie indywidualnego szkolenia z obsługi platformy, podstaw rynku czy analizy technicznej. Wszyscy użytkownicy pakietu otrzymają możliwość otwarcia wielu rachunków, zarówno na GPW jak i na FX oraz smartfona lub tablet zapewniające natychmiastowy dostęp do platform Biura poprzez aplikacje mobilne.

Warunki skorzystania z Pakietu VIP weryfikowane w cyklu miesięcznym to:

  1. minimalne saldo na Rachunku lub Rachunkach prowadzonych przez DM w łącznej wysokości co najmniej 100 000 PLN w chwili składania o przystąpienie do pakietu VIP; lub
  2. łączny obrót na wszystkich Rachunkach w wysokości co najmniej 100 lotów w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku

Szczegóły Pakietu VIP na: www.bossafx.pl

Źródło: Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A