Nowy Chief Commercial Officer w PayEye

Nowy Chief Commercial Officer w PayEye
Radosław Dobrołęcki Źródło: PayEye
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Radosław Dobrołęcki dołączył do zespołu PayEye. Objął stanowisko Chief Commercial Officer i będzie odpowiedzialny za rozwój ekspresowych płatności e-payeye w e-commerce, poinformowała Firma

– W PayEye będę odpowiedzialny za wprowadzenie na rynek innowacyjnego rozwiązania umożliwiającego szybkie i bezpieczne płatności w e-commerce. Wraz z oferowanymi już terminalami płatniczymi umożliwiającymi płatności oparte o biometrię pozwoli nam to oferować kompleksowy produkt płatniczy do płatności offline i online oraz umożliwi sprzedawcom dotarcie z komunikacją bezpośrednio do konsumentów.

W mojej roli skupię się na komercyjnym wprowadzeniu naszego rozwiązania na rynek polski oraz Stanów Zjednoczonych, wykorzystując zdobyte dotychczas doświadczenie w obszarach e-commerce, reklamy internetowej oraz skalowania biznesów, szczególnie na rynku amerykańskim – komentuje Radosław Dobrołęcki, Chief Commercial Officer.

Czytaj także: Nagroda Data Economy Innovators Awards dla PayEye

Radosław Dobrołęcki to doświadczony menedżer i przedsiębiorca, specjalizujący się w obszarach reklamy internetowej, e-commerce oraz serwisów online typu marketplace. Ma szerokie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii wejścia na rynek, zarządzaniu sprzedażą B2B i budowaniu efektywnych zespołów.

Z powodzeniem kierował działaniami na rzecz rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych. Był odpowiedzialny za wejście polskiej spółki RTB House na rynek Stanów Zjednoczonych.

Czytaj także: Bank Spółdzielczy w Kobierzycach wprowadza płatność biometryczną PayEye

Radosław Dobrołęcki był też częścią zespołu wprowadzającego na polski rynek Shopee.com, jeden z największych na świecie serwisów typu marketplace.

Odpowiadał tam za budowanie kanałów pozyskiwania sprzedawców i powiększył bazę lokalnych sprzedawców do kilkudziesięciu tysięcy w pierwszym roku jako Head of Seller Acquisition.

Czytaj także: Polski PayEye wchodzi do Azji

Źródło: PayEye