Nowości w ofercie depozytowej Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie

Nowości w ofercie depozytowej Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie
Źródło: Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie wprowadza nowe rodzaje lokat, można je założyć zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce, poinformował Bank.

Polski Bank Spółdzielczey w Ciechanowie rozszerza ofertę depozytową. Wprowadza dla swoich Klientów wysokooprocentowane lokaty, które z powodzeniem mogą konkurować z najlepszymi produktami depozytowymi na rynku. 

Lokaty zakładane są i obsługiwane w kanałach zdalnych za pośrednictwem Internetowego oddziału Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie, którego klientem można zostać z dowolnego miejsca na terenie Polski: online.pbsciechanow.pl

Czytaj także: Bank Spółdzielczy w Płońsku, Oddział w Ciechanowie wyróżniony na Gali Przedsiębiorczości

Rodzaje lokat i ich oprocentowanie

  • EkstraLOKATA 3M ‒ 1,80%;

3 miesiące ‒ od 1 tys. zł do 400 tys. zł ‒ dla nowych Klientów;

https://online.pbsciechanow.pl/pbonline/ekstralokata

  • EkstraLOKATA WYSOKI PROCENT ‒ 2,00%;

2 miesiące ‒ do 10 tys. zł ‒ dla nowych Klientów;

https://online.pbsciechanow.pl/pbonline/ekstralokata_wysoki_procent

  • SuperLOKATA 3M ‒ 1,70%;

3 miesiące – od 1 tys. zł do 400 tys. zł – na nowe środki;

https://online.pbsciechanow.pl/pbonline/superlokata

Czytaj także: W bankach spółdzielczych SGB ruszają przelewy na telefon BLIK

O Banku

Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie jest jedną z najstarszych instytucji finansowych w naszym kraju, czytamy na stronach internetowych Banku. To rdzennie polski bank z ponad stuletnią tradycją, oferujący bardzo nowoczesne produkty i usługi bankowe.

W strukturze Banku znajduje się łącznie 10 placówek. Wśród nich wyodrębniona jest centrala, 7 dużych oddziałów (Ciechanów, Bodzanów, Mława, Płock, Płońsk, Przasnysz, Żuromin) i 2 filie (Sierpc, Regimin). Poza tym w banku funkcjonuje oddział internetowy.

Do korzystania z oferty Bank zaprasza podmioty gospodarcze, klientów indywidualnych, rolników, a także jednostki samorządu terytorialnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie nieustannie udoskonala oraz unowocześnia swoją ofertę. Osoby zarządzające i podejmujące strategiczne dla Klientów decyzje znają warunki funkcjonowania przedsiębiorstw, rozumieją potrzeby Klientów, a przygotowywane oferty na usługi bankowe są elastyczne i indywidualne.

Najistotniejszym atutem Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie jest jednak fakt, że jest to bank działający lokalnie. Zarząd Banku funkcjonuje na miejscu w Ciechanowie, zatem proces decyzyjny jest krótki i zawsze istnieje możliwość negocjacji oferowanych warunków współpracy.

Bank nie jest bierny na pozafinansowe potrzeby swoich Klientów. Wspiera inicjatywy kulturalne i sportowe, prowadzi działalność społeczną, charytatywną i stymuluje rozwój terenu, na którym działa, a tym samym podnosi jakość życia jego mieszkańców.

Zarząd:

Bartłomiej Przybyła, Wiceprezes Zarządu p.o. Prezesa Zarządu;

Mikołaj Kowalski, Wiceprezes Zarządu;

Mariusz Kołakowski, Członek Zarządu ds. Ryzyk Istotnych;

Bartosz Grendzisz, Członek Zarządu.

Źródło: Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie