Nowoczesne tokeny w systemie bankowości elektronicznej Netbank w Nordea Bank Polska

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nordea.01.250x56Nordea Bank wprowadza dla Klientów nowe, wygodne tokeny do obsługi systemu bankowości elektronicznej Netbank. Dodatkowo, aby zachęcić do skorzystania z bezpiecznego rozwiązania, zostaje obniżona cena za ich użytkowanie.

Zgodnie ze strategią rozwoju na najbliższe lata, Nordea Bank podwyższa jakość korzystania z usług bankowości elektronicznej i mobilnej. Sukcesywnie dodaje nowe funkcjonalności, a jedną z nich jest udostępnienie Klientom nowego typu tokena. Wdrożenie jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów. Tokeny VASCO DigiPass 270 mają wygodny ergonomiczny kształt i z łatwością mieszczą się w portfelu. Autoryzowanie transakcji może być dokonywane w dowolnej chwili, ponieważ kody są generowane bez przerwy. Token jest bezpieczną alternatywą do karty zdrapki, ponieważ dostęp do generowanych przez token haseł jest chroniony pięciocyfrowym kodem Pin, ustalanym indywidualnie przez użytkownika.

Aby zachęcić Klientów Indywidualnych do korzystania z nowego typu tokenów, bank obniżył cenę za ich użytkowanie. Token będzie wydawany bezpłatnie, a cena miesięczna wyniesie 2,50 złotych. Docelowo w zależności od liczby dokonywanych transakcji można będzie uzyskać możliwość obniżenia lub nawet zwolnienia z tej opłaty.

„Wprowadzenie nowego typu tokenów jest naszą odpowiedzią na potrzeby Klientów. Chcemy budować nasz bank w oparciu o nowe technologie. Dbając o relacje z naszymi Klientami, zdecydowaliśmy się wdrożyć atrakcyjniejsze cenowo i bezpieczne rozwiązanie.” – mówi Piotr Grocholiński, zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Strategii Segmentowej.

Dla Klientów indywidualnych korzystających ze starego typu tokenów przewidziano dogodne warunki wymiany.