Nowe PKO konto za zero w ofercie banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

121024.pko.konto.za.zero.01.249x20310-procentowa premia za opłaty telefoniczne i bezpłatne ubezpieczenie przedłużonej gwarancji na sprzęt RTV i AGD zakupiony kartą debetową. PKO Bank Polski od 22 października oferuje klientom PKO Konto za Zero na nowych, korzystniejszych warunkach.

PKO Konto za Zero to produkt dla tych, którzy oprócz nowoczesnego rachunku z szybkim dostępem przez Internet, telefon i za pośrednictwem największej sieci oddziałów w Polsce, oczekują dodatkowych korzyści.

Klienci mogą skorzystać z 10-procentowej premii za opłacane z PKO Konta za Zero rachunki za telefony stacjonarne i komórkowe oraz za doładowania telefonów komórkowych. Wystarczy złożyć deklarację przystąpienia do promocyjnego programu premiowego za pośrednictwem serwisu internetowego albo telefonicznego w ramach bankowości elektronicznej iPKO i co miesiąc zyskiwać na atrakcyjnej premii.

To jednak nie wszystkie nowe korzyści związane z PKO Kontem za Zero. Przy zakupie sprzętu RTV i AGD przy użyciu karty debetowej wydanej do konta, klienci mogą skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia umożliwiającego przedłużenie 24-miesięcznej gwarancji producenta o kolejne 12 miesięcy. Dzięki temu mogą zyskać nawet  kilkaset złotych rocznie w porównaniu do innych tego typu produktów na rynku.

Od marca 2011 roku, czyli od chwili wprowadzenia do oferty Banku nowego pakietu kont osobistych, skorzystało z niego ponad 1 milion 200 tysięcy klientów. Ponad połowa z  nich wybiera PKO Konto za Zero. Wprowadzając unikatowe na polskim rynku bankowym rozwiązania, chcemy jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność oferty dla klientów. Korzyści związane z bezpłatnym przedłużeniem gwarancji i 10-procentową premią za opłaty telefoniczne w połączeniu z nowoczesnym serwisem internetowym iPKO, największą siecią placówek w kraju i najlepszą bankową infolinią w Polsce, sprawiają, że PKO Konto za Zero jest jeszcze lepiej dostosowane do potrzeb klientów – mówi Paweł Placzke, Dyrektor Departamentu Klienta Indywidualnego w PKO Banku Polskim.

PKO Konto za Zero można szybko i wygodnie założyć przez Internet. Wystarczy złożyć wniosek na stronie www.pkobp.pl, a konsultant infolinii oddzwoni do klienta i poinformuje o dalszych krokach.

Wybierając PKO Konto za Zero klienci nie płacą za wypłaty z ponad 3500 bankomatów w Polsce oraz za krajowe przelewy internetowe i realizacje zleceń stałych. PKO Konto za Zero to także bezpłatne prowadzenie rachunku przy systematycznych wpływach w wysokości co najmniej 1500 złotych miesięcznie oraz brak opłat za kartę debetową, jeśli tylko kwota transakcji dokonanych kartą przekroczy 250 złotych miesięcznie.

Więcej szczegółów i informacji na temat PKO Konta za Zero dostępnych jest w placówkach PKO Banku Polskiego i stronie internetowej www.pkobp.pl.

Źródło: PKO Bank Polski