Nowa lokata z funduszem w BOŚ Banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bos.bank.01.400x304Bank Ochrony Środowiska S.A. wprowadził do sprzedaży Pakiet Lokat z Funduszem.  Pakiet ten jest połączeniem standardowej lokaty bankowej z funduszem  inwestycyjnym.

Jedna trzecia środków deponowanych jest na Lokacie Inwestor, a ich oprocentowanie przez pierwsze trzy miesiące wynosi 6 proc. w skali roku. Pozostała kwota – czyli dwie trzecie – przeznaczana jest na nabycie jednostek funduszu inwestycyjnego: PZU Zrównoważony lub PZU Akcji Krakowiak, które nabywane są na podstawie umowy zawieranej z Domem Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A.

Lokata Inwestor może jednorazowo odnowić się po trzech miesiącach, a odsetki za pierwsze trzy miesiące trafiają na powiązany rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy. Podczas kolejnych trzech miesięcy oprocentowanie środków zgromadzonych na depozycie wynosi 4 proc. w skali roku. Wygaśnięcie lokaty nie powoduje umorzenia jednostek uczestnictwa, które pozostają zapisane na rejestrze należącym do Klienta.

W pakiecie z Lokatą Inwestor oferowana jest trzymiesięczna Lokata Inwestor Plus. Na Lokacie Inwestor Plus można ulokować równowartość kwoty zdeponowanej na Lokacie Inwestor (mogą to być tylko nowe środki). Oprocentowanie oszczędności zdeponowanych na Lokacie Inwestor Plus wynosi 4,5% w skali roku. Lokatę Inwestor Plus można założyć w ciągu 14 dni od odnowienia się Lokaty Inwestor.

Źródło: BOŚ Banku