Nowa 3-miesięczna lokata z atrakcyjnym oprocentowaniem w PKO Banku Polskim

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pko.pb.01.250xPKO Bank Polski wprowadził do oferty lokatę 3-miesięczną z oprocentowaniem do 5,10% w skali roku.

Nowa 3-miesięczna lokata jest przeznaczona dla Klientów ceniących bezpieczeństwo lokowanych środków i zainteresowanych osiągnięciem zysku w krótkim czasie. Bank nie pobiera opłat za otwarcie, prowadzenie i likwidację lokaty.

121106.pkobp.250x149

Lokaty na nowe środki można założyć w oddziałach i agencjach Banku, a lokaty z oprocentowaniem standardowym dodatkowo korzystając z bankowości elektronicznej iPKO. Minimalna wpłata wynosi 1000 złotych. Zysk z lokaty podlega opodatkowaniu podatkiem dochodowym w wysokości 19%.

Nowa lokata jest uzupełnieniem różnorodnej oferty depozytowej PKO Banku Polskiego, w skład której, oprócz standardowych lokat terminowych, elastycznych lokat Parzystych (12M) i Nieparzystych (9M), Oszczędnościowych Książeczek Mieszkaniowych, wchodzą lokaty połączone z funduszami inwestycyjnymi, konta oszczędnościowe czy też oferowane cyklicznie produkty strukturyzowane.

Wszystkie środki pieniężne zgromadzone na rachunkach imiennych klientów PKO Banku Polskiego gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do łącznej wysokości równowartości w złotych 100 000 EURO.

Źródło: www.pkobp.pl