Nagrody dla oferty MSP PKO Banku Polskiego

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pko.pb.01.250xPakiet Biznes Debiut 18 oraz Biznes Waluta dla małych i średnich przedsiębiorstw otrzymały Certyfikaty Produktów Najwyższej Jakości w szóstej edycji Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International 2012. Ponadto magazyn Forbes wyróżnił Bank w rankingu Najlepszy Bank dla Firm. Cztery gwiazdki zdobyte w klasyfikacji stawiają PKO wśród najlepszych banków dla MSP.

Najwyższa Jakość QI to projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Program promuje firmy, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

Wyróżniony Pakiet Biznes Debiut 18 to specjalna oferta Banku przygotowana z myślą o przedsiębiorcach rozpoczynających działalność gospodarczą.Od momentu wprowadzenia do oferty we wrześniu ubiegłego roku jest najlepiej sprzedającym się pakietem dla firm, posiada go blisko 22 tys. klientów. Obecnie każdego miesiąca, prawie 4 tys. właścicieli małych firm, zakłada w PKO Banku Polskim swój rachunek firmowy.

Rachunek Biznes Debiut 18 prowadzony jest bezpłatnie przez 9 miesięcy. Po tym okresie, jeśli średniomiesięczne saldo na rachunku wyniesie minimum 500 zł, przez kolejne 9 miesięcy klient nie ponosi kosztów. Tym samym może korzystać bezpłatnie z pakietu przez półtora roku. Dodatkowo w ramach pakietu przedsiębiorca otrzymuje bezpłatnie kartę debetową, dostęp do rachunku za pośrednictwem Internetu, telefonu i terminali samoobsługowych. Ma też możliwość wykonania bez opłat pięciu krajowych przelewów internetowych w miesiącu.

Z kolei nagrodzony Pakiet Biznes Waluta przeznaczony jest dla firm regularnie realizujących transakcje walutowe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, Bank umożliwił klientom bezpłatne korzystanie z Internetowej platformy transakcyjnej iPKOdealer. Dzięki niej firmy mają możliwość kontroli bieżących kursów wymiany walut, a zawierane transakcje walutowe są księgowane automatycznie między rachunkami klienta, dzięki czemu ma on natychmiastowy dostęp do swoich środków. Poza możliwością użytkowania platformy klienci biznesowi w ramach pakietu otrzymują bezpłatny dostęp do bankowości internetowej iPKO Biznes, obsługującej małe i średnie przedsiębiorstwa. Za jej pośrednictwem mogą bezpłatnie realizować przelewy do ZUS i US, jak również korzystać z preferencyjnych poleceń wypłaty w obrocie dewizowym SEPA. W ramach Pakietu Biznes Waluta oprócz prowadzenia rachunku bieżącego w PLN klienci mają dostęp do bezpłatnego rachunku walutowego z możliwością założenia dodatkowych kont na atrakcyjnych warunkach.

Oferta Banku została także wyróżniona przez magazyn Forbes, który docenił produkty Banku skierowane dla MSP, jakość obsługi i liczbę wysoko wykwalifikowanych doradców. Bank otrzymał maksymalne liczby punktów w dwóch z pięciu podlegających ocenie kategoriach: jakość i przejrzystość oraz różnorodność oferty i usług dodatkowych.

Źródło: PKO Bank Polski