Multibrandowa placówka BRE Banku w NoVa Park

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

130224.nova.park.151x204W poniedziałek 18 lutego 2013 roku w gorzowskim Centrum Handlowym NoVa Park otwarto multibrandową placówkę BRE Banku, w której obsługiwani będą Klienci Multibanku i BRE Banku.

BRE Bank zapewnia kompleksową ofertę finansową dostosowaną do potrzeb zarówno klientów instytucjonalnych i korporacyjnych, Private Banking, jak również indywidualnych.

Nowa placówka BRE Banku zlokalizowana w NoVa Park zapewni Klientom z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic stały i szybki dostęp do Centrum Usług Finansowych.

Otwarcie multibrandowej placówki BRE Banku w centrum handlowym NoVa Park podyktowane jest dbałością o potrzeby naszych Klientów. Naszym priorytetem jest kompleksowa oferta handlowa z szerokim wachlarzem usług, w tym również dostęp do usług finansowych. Nieustannie podejmujemy działania mające na celu uatrakcyjnienie oferty NoVa Park, co przekłada się na większe zainteresowanie Klientów naszym obiektem” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Lokal zajmuje powierzchnię 400 m2 i zlokalizowany jest na parterze, w sąsiedztwie księgarni Matras oraz kawiarni Coffee Plaza.

Źródło: NoVa Park