mBank: e-seminarium z inwestowania dla klientów

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mBank.02.500x192W poniedziałek, 24 lutego, o godz. 15:00 mBank, po raz pierwszy w swojej historii, zorganizuje webinarium poświęcone inwestowaniu. Tego typu seminarium edukacyjne, w całości dotyczące jednego funduszu, to innowacja w polskiej bankowości i zapowiedź cyklu takich spotkań dla klientów banku.

E-seminarium dotyczyć będzie trwającej w banku subskrypcji Funduszu Zamkniętego PKO Strategii Obligacyjnych. Podczas jego trwania zarządzający funduszem zaprezentuje najistotniejsze aspekty jego strategii. Spotkanie będzie miało charakter interaktywny, co oznacza, że wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań.

– Webinarium ma przede wszystkim charakter edukacyjny, zależy nam na tym, aby nasi odbiorcy dobrze zrozumieli charakter udostępnianych przez nas produktów, zanim podejmą decyzję o skorzystaniu z nich – mówi Piotr Staniosz, specjalista ds. produktów inwestycyjnych w mBanku. -Poza innowacjami technologicznymi, które ułatwiają korzystanie z usług bankowych, chcemy propagować także świadome podejmowanie decyzji finansowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii zapoznanie się z ofertą i ewentualna dyskusja z ekspertem na jej temat nie wymaga wizyty w placówce banku i bezpośredniego kontaktu z doradcą. Wystarczy usiąść w fotelu i włączyć się do dyskusji on-line – podsumowuje.

E-seminarium będzie bezpłatne i dostępne zarówno dla obecnych użytkowników mBanku, jak i potencjalnych klientów, zainteresowanych wspomnianym funduszem. Żeby wziąć w nim udział wystarczy w najbliższy poniedziałek o godz. 15:00 wejść na stronę dedykowaną wydarzeniu: http://www.mbank.pl/notowania/gielda/oferty-publiczne/pko-strategii-obligacyjnej/

Fundusz Zamknięty PKO Strategii Obligacyjnych jest skierowany do osób oczekujących zysków wyższych niż oferowane na standardowych lokatach, poszukujących możliwości dywersyfikacji swoich oszczędności oraz inwestowania na rynku instrumentów dłużnych. Jego celem jest osiąganie atrakcyjnej stopy zwrotu w średnim i długim okresie, niezależnie od sytuacji na rynkach finansowych. Stosowana strategia pozwala na inwestycje w wiele klas aktywów na rynkach dłużnym oraz pieniężnym. Fundusz wykorzystuje możliwości inwestycyjne globalnych rynków obligacji skarbowych i korporacyjnych, działając na giełdach o największym potencjale zysku w różnych regionach geograficznych.

Źródło: mBank