Lokata „Dwustudniówka” – nowość w ofercie eurobanku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

eurobank.250xeurobank poszerzył swoją ofertę o lokatę "Dwustudniówka" - otwieraną dla nowych środków. Depozyt gwarantuje stałe oprocentowanie na poziomie nawet 6,50%. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, chcących efektywnie zarabiać na swoich oszczędnościach.

„Dwustudniówka” to lokata nieodnawialna, zakładana – zgodnie z jej nazwą – na okres 200 dni. Minimalny wkład wynosi 1 000 złotych. Zaletą lokaty jest stałe, wysokie oprocentowanie przez cały okres oszczędzania, wynoszące od 5,80% do 6,50% w skali roku, w zależności od wysokości zainwestowanej kwoty (stan na 13.11.2012 r.):

121126.lokaty.eurobank.01.494x89

Oferta skierowana jest do obecnych oraz nowych klientów banku. Warunkiem otwarcia lokaty jest zapewnienie nowych środków w kwocie nie mniejszej niż 1 000 zł. Nowe środki to różnica między saldem konta klienta, w momencie zakładania lokaty (sumą środków z rachunków bieżących, oszczędnościowych oraz lokat), a saldem w dniu 31.10.2012 r. W przypadku klientów, którzy otworzyli lub otworzą konto po 31.10 za nowe uznaje się wszystkie środki na rachunku klienta w dniu otwierania Lokaty. Klienci, którzy nie posiadają jeszcze konta w eurobanku mogą je założyć w placówce banku lub przez Internet.

Każdy klient ma możliwość skorzystania z „Dwustudniówki” tylko raz. Przedterminowe zerwanie lokaty skutkuje obniżeniem oprocentowania do 1%, a w przypadku zerwania lokaty w ciągu pierwszych 14 dni naliczeniem opłaty w wysokości 10 PLN.

Lokata dostępna jest we wszystkich placówkach eurobanku.

Szczegółowe zasady przyjmowania od Klientów dyspozycji otwarcia, w tym szczególnie zasad obliczania wartości nowych środków, oraz obsługi Lokaty „Dwustudniówka” zawiera Regulamin Lokaty „Dwustudniówka”, dostępny na www.eurobank.pl oraz w placówkach banku.

Źródło: Euro Bank SA