Logo Raiffeisen Polbank na stroju Justyny Kowalczyk

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

zima.ferie.250x188Justyna Kowalczyk, najbardziej utytułowana polska biegaczka narciarska, będzie od 24 listopada występowała z logo Raiffeisen Polbank na stroju.

Nowy logotyp znajdzie się na kombinezonie, czapce, opasce na głowę oraz na polarze i kurtce sportsmenki. Zmiana jest następstwem przejęcia udziałów w Polbank EFG, będącym dotychczasowym sponsorem Justyny Kowalczyk, przez Raiffeisen Bank Polska.

24 listopada 2012 roku w szwedzkim Geallivare rozpoczną się pierwsze w sezonie biegi zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata. Justyna Kowalczyk, dotychczas ambasadorka Polbank EFG, wystąpi w nich z logo Raiffeisen Polbank na stroju. Raiffeisen Polbank będzie też w tym sezonie sponsorem transmisji w TVP zawodów Pucharu Świata w biegach.

121125.raiffeisen.polbank.01.250x89

Zmiana logotypu na stroju Justyny Kowalczyk związana jest z przejęciem udziałów w Polbank EFG przez Raiffeisen Bank Polska. Oba banki od 30 kwietnia 2012 r. należą do jednej grupy kapitałowej i przechodzą obecnie proces integracji. W wyniku ich połączenia powstanie jeden z największych uniwersalnych graczy na krajowym rynku bankowym, działający pod marką „Raiffeisen Polbank”. Nazwa banku odzwierciedlać ma wyjątkową reputację marki Raiffeisena w skali międzynarodowej i wysoką rozpoznawalność Polbanku na lokalnym rynku.

Źródło: Raiffeisen Bank Polska S.A.