Link4 poszerza pomoc dla kierowców

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

link4.250xLink4 zdecydował się dostosować podstawowy pakiet OC do potrzeb klientów, rozszerzając unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym o Assistance Opony.

W ramach Programu, w sytuacji unieruchomienia pojazdu, wskutek uszkodzenia opony lub opon np. po najechaniu na gwoździe, szkło czy dziury w drodze, Link4 zapewnia:

  • wymianę koła na miejscu zdarzenia na koło zapasowe należące do wyposażenia pojazdu,
  • holowanie do warsztatu (w przypadku braku koła zapasowego, zestawu naprawczego lub gdy odkręcenie uszkodzonego koła nie jest możliwe na drodze lub uszkodzeniu uległa więcej niż jedna opona),
  • naprawę opony lub opon zgodnie z technologią napraw we wskazanym przez Link4 warsztacie, do którego odholowany został pojazd, do kwoty 2 tys. zł.

W Programie Pomocy z Samochodem Zastępczym towarzystwo zapewnia ponadto odholowanie samochodu po wypadku – niezależnie od tego, czy klient był sprawcą zdarzenia, czy osobą poszkodowaną. Link4 także organizuje i pokrywa także koszty wynajmu pojazdu zastępczego w sytuacji, gdy samochód klienta uległ wypadkowi i będzie unieruchomiony dłużej niż 12 godzin lub został skradziony.

Źródło: PIU