Leszek Podstawski nowym prezesem spółki Business Centre i wiceprezesem BCC

Leszek Podstawski nowym prezesem spółki Business Centre i wiceprezesem BCC
Leszek Podstawski. Źródło: BCC
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Leszek Podstawski objął stanowisko prezesa zarządu w Business Centre Sp. z o.o. - spółce zarządzającej Business Centre Club (BCC), podał BCC. Leszek Podstawski zastąpił na tym stanowisku Macieja Owczarka, który przez ostatnich pięć lat stał na czele spółki. Równocześnie Leszek Podstawski został powołany na stanowisko wiceprezesa klubu Business Centre Club.

„Dołączenie Leszka Podstawskiego do naszej organizacji jest konsekwencją jej dynamicznego rozwoju oraz podyktowane chęcią poszerzenia oferty Klubu, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby jego członków.

Doświadczenie Leszka Podstawskiego daje gwarancję realizacji naszej strategii rozwoju, świadczenia wysokiej jakości usług i bycia bliżej naszych członków” – powiedział prezes Business Centre Club Jacek Goliszewski, cytowany w komunikacie.

„Ta nominacja to dla mnie wyróżnienie, ale jednocześnie wyzwanie i duża też odpowiedzialność. Bardzo się cieszę, że będę miał możliwość współtworzenia tak znaczącej  organizacji, jaką od wielu lat jest Business Centre Club” – dodał Leszek Podstawski.

Czytaj także: Mark Brzezinski o dobrych perspektywach współpracy polsko-amerykańskiej

Doświadczenie zawodowe Leszka Podstawskiego

BCC podał, że Leszek Podstawski wnosi do BCC 33-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, związanych głównie z relacjami sprzedażą m.in. w HBO, w Kraft Jacobs Suchard, w czołowej europejskiej firmie szkoleniowej – Cegos, a ostatnio w OKIN Facility. Podstawski był także współwłaścicielem i prezesem zarządu agencji „Estimage – Public Relations”, zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika „Gentleman” oraz dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału francuskiej firmy cukrowniczej Saint Louis Sucre.

Równocześnie od 25 lat jest trenerem biznesu, coachem i doradcą ds. rozwoju. Współpracował m.in. z: BMW, Bosch-Siemens Zelmer, Nestle Waters, Netią, a także z Harvard Business Review oraz Canadian International Management Institute (ICAN Institute), gdzie był dyrektorem ds. szkoleń i wykładowcą.

W Business Foundation, jako dyrektor ds. sprzedaży i eventów, pracował m.in. z Markiem Goliszewskim, założycielem i pierwszym prezesem Business Centre Club przy projekcie „Teraz Polska”.

Czytaj także: Adam Bodnar i Mark Brzeziński z nagrodami specjalnymi BCC

Business Centre Club – BCC

Business Centre Club istnieje od 1991 r. i jest Klubem przedsiębiorców oraz największą w kraju ustawową organizacją indywidualnych pracodawców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, przychody firm to ponad 200 mld zł, a siedziby rozlokowane są w 250 miastach.

Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

Członkami BCC – klubu przedsiębiorców są także prawnicy, dziennikarze, naukowcy, wydawcy, lekarze, wojskowi i studenci.

Czytaj także: Adam Bodnar o przywróceniu zaufania przedsiębiorców do sądów i prokuratury

Źródło: ISBnews