Krakowski Bank Spółdzielczy: Własnym kursem w przyjaźni do klienta

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2015.06.foto.006.a.400xZebranie Przedstawicieli Krakowskiego Banku Spółdzielczego bardzo pozytywnie oceniło działalność i wyniki tego banku w 2014 r. W zebraniu wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządów, którzy już od lat współpracują z KBS.

Wwielu przypadkach to właśnie bank krakowski i jego polityka wspierania małych ojczyzn umożliwia rozwój społeczności lokalnych, które poszukują środków finansowych na inwestycje w ramach projektów europejskich. Przypomnijmy: w rankingu krajowym miesięcznika NBS po raz kolejny już Krakowski Bank Spółdzielczy w Krakowie uzyskał tytuł najlepszego banku spółdzielczego w kraju.

W czasie zebrania Jan Czesak, przewodniczący Rady Nadzorczej i Zbigniew Bodzioch, prezes KBS odebrali z rąk Piotra Huziora, prezesa Związku Rewizyjnego BS honorowe dyplomy Z okazji 25-lecia polskiej transformacji, w uznaniu aktywnego propagowania idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki – sygnowane przez wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI