Konkurs dla płacących kartami wirtualnymi: Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym  

Konkurs dla płacących kartami wirtualnymi: Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym  
Źródło: Bank Pocztowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pocztowy rozpoczął kampanię promującą otwieranie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych z kartą wirtualną. Do wygrania jest 90 smartwatchów „Garmin Feniks 7”. Nagrody przeznaczone są dla Klientów, którzy wykonają kartą wirtualną jak najwięcej płatności o wartości minimalnej 10 zł. Akcja promocyjna pod hasłem: „Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym” kierowana jest do nowych klientów, którzy w ostatnich 6 miesiącach nie posiadali konta w Banku Pocztowym. Promocja potrwa do 10 lipca 2023 roku, poinformował Bank.

Klienci Banku Pocztowego już od czerwca 2022 r. mogą korzystać z debetowej karty wirtualnej Mastercard z ubezpieczeniem zakupów online. Uruchomiając akcję promocyjną pn. „Wygraj Garmina z Bankiem Pocztowym”, Bank zachęca nowych  Klientów do płatności wirtualnych.

Na 90 Klientów, którzy otworzą konto i wykonają kartą wirtualną najwięcej płatności o wartości minimalnej 10 zł w okresie trwania konkursu, czekają wielofunkcyjne zegarki typu smartwatch „Garmin Feniks 7”, którymi można płacić zbliżeniowo, podpinając do nich m.in. swoją kartę wirtualną.

Czytaj także: Bank Pocztowy ’22: najlepsze wyniki finansowe w historii

Bezpieczna i ekologiczna karta wirtualna

– Kampania promocyjna prowadzona jest głównie w social mediach: Facebooku, Instagramie i TikToku, a także w Google Ads. Działania komunikacyjne potrwają 6 tygodni. Mamy nadzieję, że dobór mediów, atrakcyjne kreacje i wartościowe nagrody pozwolą nam na dotarcie do nowych Klientów, korzystających z nowoczesnych kanałów komunikacji.

Za pomocą działań marketingowych chcemy pozyskać  jak największą liczę osób, które chciałyby płacić w bezpieczny, a zarazem ekologiczny sposób. Karta nie posiada formy plastikowej i można jej zacząć używać natychmiast.

Dodatkowo nasza karta wirtualna, jako pierwsza na polskim rynku, zawiera bezpłatny pakiet ubezpieczeń zakupów online, umożliwia przedłużenie gwarancji na wszystkie produkty elektroniczne i AGD/RTV oraz oferuje gwarancję najniższej ceny. Pełnoletni posiadacze karty mogą też korzystać z programu lojalnościowego – Mastercard Bezcenne Chwile – komentuje Mariusz Gorzeń, dyrektor Departamentu Marketingu i Analiz Biznesowych Banku Pocztowego.

Czytaj także: Kredyty na termomodernizację w Banku Pocztowym łatwiej dostępne dzięki nowemu grantowi z BGK

Jak można uzyskać kartę wirtualną w Banku Pocztowym?

Wniosek o założenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oraz o wydanie karty wirtualnej Klienci mogą składać:

przez stronę www Banku Pocztowego,

w placówkach stacjonarnych Banku,

Poczty Polskiej

oraz za pośrednictwem Infolinii.

Umowę można podpisać online z wykorzystaniem usługi AIS lub przez kuriera.

Czytaj także: Bank Pocztowy: 100 zł nagrody za nowo założone konto osobiste z kartą

Źródło: Bank Pocztowy SA