Bank Pocztowy: 100 zł nagrody za nowo założone konto osobiste z kartą

Bank Pocztowy: 100 zł nagrody za nowo założone konto osobiste z kartą
Źródło: Bank Pocztowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Promocja „Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku” skierowana jest do nowych klientów Banku Pocztowego i potrwa do 31 sierpnia 2023 roku, poinformował Bank.

Bank Pocztowy rozpoczął promocję „Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku”. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów Banku, którzy otworzą Konto w Porządku/Konto w Porządku Start z kartą i bankowością internetową lub mobilną.

W ramach promocji uczestnik może otrzymać 100 zł na swój rachunek w Banku Pocztowym. Promocja trwa do momentu założenia 20 000 kont, spełniających warunki do otrzymania nagrody, lecz nie dłużej niż do 31 sierpnia 2023 roku.

Oferta „Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku” przeznaczona jest dla klientów, którzy otworzą w Banku Pocztowym Konto z kartą. Co ważne, muszą to być nowi klienci lub osoby, które w okresie 3 miesięcy (poprzedzających datę założenia konta) nie byli posiadaczem, ani współposiadaczem innego konta będącego w ofercie lub obsłudze Banku Pocztowego.

Czytaj także: Bank Pocztowy ’22: najlepsze wyniki finansowe w historii

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać nagrodę

Aby uzyskać 100 zł w ramach promocji, należy również zaakceptować zgody marketingowe oraz podać poprawny i należący do klienta numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

– Nagroda w wysokości 100 zł jest przyznawana klientowi za spełnienie bardzo prostych warunków w ciągu 2 miesięcy od otwarcia Konta. Wystarczy dokonać płatności bezgotówkowych za towary i usługi w placówkach Poczty Polskiej, przy użyciu karty, na łączną kwotę minimum 100 zł. Oznacza to, że po wypłacie nagrody zakupy te stają się praktycznie „gratis”.

Joanna Moskalik, zastępca dyrektora Departamentu Produktów Detalicznych i Rozwoju Bankowości Cyfrowej  Banku Pocztowego.

Dla wypłaty pełnej kwoty nagrody konieczne jest również wykonanie minimum jednego przelewu elektronicznego.

Jeśli klient nie dokona przelewu elektronicznego, nagroda też będzie przyznana, jednak jej wartość wyniesie 50 zł – mówi Joanna Moskalik, zastępca dyrektora Departamentu Produktów Detalicznych i Rozwoju Bankowości Cyfrowej Banku Pocztowego.

– Ze względu na ograniczoną liczbę nagród, warto się spieszyć – dodaje Joanna Moskalik.

Czytaj także: Zmiany w ofercie kont osobistych w Banku Pocztowym

„Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku”

Nagrodą w Promocji jest kwota pieniężna, przekazywana poleceniem przelewu na nowo założone konto w terminie do 15. dnia trzeciego miesiąca po dacie założenia nowego konta. Wypłata nagrody uzależniona jest od łącznego spełnienia wszystkich warunków.

W ramach promocji „Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku” jeden nowy klient może otrzymać tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby założonych kont. Nie ma wymogu rejestracji udziału w promocji.

Regulamin Promocji dostępny jest w placówkach Banku oraz na stronie www.pocztowy.pl/Zyskaj100zl.

Bank Pocztowy oferuje rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe w dwóch wariantach. Konta osobiste dedykowane są osobom od 13. do 25. roku życia (Konto w Porządku Start) oraz osobom od 26. roku życia (Konto w Porządku).

Wnioski o założenie ROR można składać online, w placówkach własnych Banku oraz w ok. 4 700 placówkach Poczty Polskiej. Każdy klient, który wnioskuje o otwarcie konta przez Internet, może skorzystać z oferty całkowicie online lub wybrać opcję podpisania umowy za pośrednictwem Kuriera Pocztex.

Czytaj także: Kredyty na termomodernizację w Banku Pocztowym łatwiej dostępne dzięki nowemu grantowi z BGK

Źródło: Bank Pocztowy SA