Już 14 maja Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej – edycja specjalna 2020 online

Już 14 maja Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej – edycja specjalna 2020 online
Andrzej Wolski
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej w tym roku będzie odbywać się online. Jest przygotowane w postaci pięciu webinariów. Pierwsze już 14 maja. Zaprasza Andrzej Wolski, wiceprezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

#AndrzejWolski: Zapraszamy do udziału w 5 webinariach, składających z warsztatów i szkoleń online #CPBiI #MiesięcznikFinansowyBANK #BankiSpółdzielcze #FTBS

Pandemia koronawirusa zdominowała dyskurs publiczny, spychając na drugi plan inne problemy współczesnego świata. Nic więc dziwnego, że i w rozważaniach nad przyszłością sektora finansowego poczesne miejsce zajmuje problematyka adaptacji banków do zasad funkcjonowania w tych dziwnych czasach.

A przecież zjadliwy patogen nie wyeliminował żadnych dotychczasowych wyzwań dla branży. Co więcej, przyniósł kolejne. I o tym nie wolno zapominać.

Wszyscy dziś mierzymy się z wyjątkowo trudnymi problemami i zmianami. Z dnia na dzień musieliśmy przeorganizować swoje życie i pracę zawodową. Na szczęście większość z nas ma możliwość pracy zdalnej. 

W czasach globalnej epidemii, webinaria są cenną alternatywą dla szkoleń tradycyjnych, umożliwiając osobom podnoszenie swoich kompetencji i zdobywanie wiedzy, bez potrzeby przemieszczania się.

Pragniemy, jako Centrum Prawa Bankowego i Informacji oraz „Miesięcznik Finansowy BANK” nadal – mimo nakładanych ograniczeń – dostarczać rzetelne i istotne dla bankowców informacje. Zapewnić im, bez względu na to gdzie wykonują swoje obowiązki, rzetelny i przydatny zestaw wiadomości.

‒ Zapraszamy do udziału w 5 webinariach, składających z warsztatów i szkoleń online ‒ przypomina Andrzej Wolski, wiceprezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Tematyka i terminy spotkań online

Webinarium #1: 14 maja 2020 r.

  • Tarcza antykryzysowa i mojeID

Webinarium #2: 22 maja 2020 r.

  • Chmura obliczeniowa w bankowości spółdzielczej 

Webinarium #3: 28 maja 2020 r.

  • Trwały nośnik szansą dla bankowości spółdzielczej?

Webinarium #4: 10 czerwca 2020 r.

  • Technologia na rzecz biznesu – BS API, aktualny stan prac.
  • Jednolity Plan Kont jako skuteczne narzędzie w optymalizacji kosztów.
  • Jak skutecznie zarządzać optymalizacją kosztów w grupie – wybrane przykłady.

Webinarium #5: 18 czerwca 2020 r.

  • Bankowość spółdzielcza – Bezpieczeństwo i stabilność grupy.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział? 

Wystarczy telefon, laptop, iPad bądź komputer i dostęp do Internetu, by w pełni korzystać z webinariów – warsztatów i szkoleń online.

Największą ich zaletą jest wygoda i oszczędność czasu. Nigdzie nie trzeba dojeżdżać, ponosić kosztów podróży czy noclegu. Wystarczy zarezerwować sobie kilka chwil w odpowiednim dniu, o odpowiedniej godzinie i usiąść przed komputerem.

Bądź na bieżąco – zapisz się na nasz newsletter >>>

Drugą zaletą jest dostępność – jeśli uczestniczymy w kursie przez Internet, zdalnie – to na szkoleniu mamy zawsze zagwarantowane miejsce.

Koncentracja  – większość uczestników szkoleń zdalnych lepiej koncentruje się na procesie nauki, a wiedza łatwiej się przyswaja.

Nowoczesna i przyjazna technologia – korzystanie z nowatorskich rozwiązań jest obecnie nie tylko niezbędne, ale i modne.

Bezpieczeństwo –  kursy online, realizowane z domu, czy z wybranego miejsca, zapewniają bezpieczeństwo uczestników, jak i prowadzących.

Nie trzeba przy tym instalować specjalnego oprogramowania. Należy jedynie wejść w konkretny link i automatycznie dołączyć się do wirtualnej sali. Wtedy można na żywo posłuchać eksperta, zadać mu pytanie, a nawet – na czacie – porozmawiać z innymi uczestnikami tego spotkania.

Rejestracja

Pracownicy banków i SKOK-ów uczestniczą w konferencji bezpłatnie.

Firmy zainteresowane FTBS prosimy o kontakt z działem reklamy: reklama@wydawnictwocpb.pl

Źródło: aleBank.pl