Mocne wejście SK banku!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nowe.technologie.03.250x200Już w pierwszym miesiącu funkcjonowania nowy produkt SK banku, internetowa eLokata24, mocno zamieszał na polskim rynku finansowym. W listopadowym zestawieniu portalu Totalmoney.pl 6-miesięczna eLokata24 okazała się najlepsza w swojej kategorii.

Oferta SK banku przebiła propozycje dużych banków komercyjnych: Alior Sync, PBP, FM Banku i Getin Banku. „eLokata24 jest dowodem na to, że banki spółdzielcze są pełnoprawnymi uczestnikami rynku finansowego” – można przeczytać w komentarzu do zestawienia. Autor dostrzega również jako duży plus, że jest to lokata, którą można założyć przez Internet a na dodatek bez konieczności posiadania konta w SK banku.

Znakomitą ofertę SK banku dostrzegły także inne portale finansowe. „- Oprócz produktów banków tradycyjnych poszukiwaczy najlepszych lokat może zainteresować również oferta banków spółdzielczych. (…) ich lokaty ciągle utrzymują się wysoko, niejednokrotnie przebijając konkurencję” – pisze Katarzyna Wojewoda-Leśniewicz, analityk działu finanse osobiste portalu Bankier.pl wskazując na pierwszym miejscu właśnie eLokatę24 (http://www.bankier.pl/lokaty/wiadomosc/Rankinglokat-Bankier-pl-listopad-2012-r-6545435.html).

Banki spółdzielcze są niedoceniane przez rodzimy rynek finansowy – komentuje wyniki zestawień wiceprezes zarządu SK banku Elżbieta Kubuj. – To zestawienie tylko potwierdza, że nasza oferta jest najwyższej jakości i z powodzeniem może konkurować z bankami komercyjnymi.

Źródło: SK bank