Infinite oraz UNIT4 TETA nawiązują współpracę partnerską

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

inwestycje.pln.01.400x267Wiodący dostawcy oprogramowania biznesowego podpisali umowę o współpracy partnerskiej. Pozwoli to obu firmom wzbogacić i poszerzyć aktualną ofertę rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych, zapewniając im usługi najwyższej jakości, dostosowane do specyfiki działalności różnych branż.

Współpraca Infinite oraz UNIT4 TETA ma charakter komplementarny. UNIT4 TETA posiada ugruntowaną pozycję w zakresie systemów HR, które zapewniają uporządkowanie obszaru zarządzania personelem i automatyzację związanych z nim czynności. Dodatkowo, firma specjalizuje się w rozwiązaniach klasy ERP, które wspierają zarządzanie zewnętrznymi i wewnętrznymi zasobami przedsiębiorstwa. W ramach współpracy, systemy UNIT4 TETA zostaną wzbogacone o rozwiązania Infinite, które stanowią uzupełnienie oferty Partnera, w tym usługi wymiany i archiwizacji dokumentów w formie elektronicznej oraz rozwiązania mobilne wspierające pracę przedstawicieli handlowych w terenie. Wspólna oferta obejmuje również platformę B2B autorstwa Infinite, która optymalizuje codzienną współpracę dystrybutorów i detalistów oraz aplikację PECP, która umożliwi automatyczne tworzenie harmonogramów pracy użytkownikom systemów TETA. Dopełnieniem oferty jest system mobilnej obsługi magazynów, który pozwala na pełną automatyzację czynności magazynowych za pomocą przenośnych terminali pracujących w trybie online.

Aby zapewnić stałe perspektywy rozwoju firmy, Infinite stawia na innowacyjność oferowanych produktów. Proponowane rozwiązania i nowe funkcjonalności stanowią odpowiedź na trendy, jakie wyznacza rynek, a współpraca partnerska z wiodącymi firmami informatycznymi, takimi jak UNIT4 TETA, pozwala nam jeszcze szybciej na nie reagować – powiedział Jacek Sierpień, Manager ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej w Infinite.

Współpraca partnerska to dla Infinite oraz UNIT4 TETA szansa na rozwój nowych kanałów sprzedaży, szczególnie, że obie firmy posiadają ugruntowaną pozycję na rynku, a oferowane przez nie rozwiązania wzajemnie się uzupełniają.

Mając ugruntowaną pozycję leadera systemów HR w Polsce, dążymy do uzyskania jak najlepszej pozycji w zakresie systemów ERP dla firm z sektora handlowego i dystrybucyjnego. Osiągnęliśmy już pierwsze sukcesy wdrażając oprogramowanie dla dużych sieci czy hurtowni, jednak planując dalszy wzrost udziału w tym sektorze klientów, zamierzamy poszerzyć naszą ofertę o rozwiązania specjalizowane i dedykowane dla tego rodzaju działalności. Współpraca z firmą Infinite, mającą duże doświadczenie w tej branży, przybliża nas do osiągnięcia zaplanowanego celu – komentuje Jarosław Markowski, Dyrektor ds. Partnerów Handlowych w UNIT4 TETA.

Źródło: UNIT4 TETA