Firmy.net już na Windows 8, wkrótce na Androidzie i iOS

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

130415.firmy.net.01.250x164Firmy.net - należący do NNV AG portal kompleksowo promujący firmy w internecie - udostępnił darmową aplikację dla użytkowników urządzeń mobilnych i komputerów z systemem Windows 8. Wkrótce baza Firmy.net ma także zostać udostępniona na platformie Android i iOS.

Aplikacja Firmy.net na Windows 8 jest dostępna w Sklepie Windows, w kategorii „Biznes”. Przy jej  pomocy można łatwo i szybko znaleźć dowolną firmę. Wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce interesujące nas kryteria: branżę, usługę lub produkt, lokalizację. Na temat każdej z wyszukanych firm możemy dowiedzieć się więcej czytając jej opis, sprawdzając lokalizację na mapie, a także dane kontaktowe. Ciekawą funkcją jest również możliwość posortowania firm z wyników wyszukiwania w zależności od tego, w jakiej odległości od użytkownika się znajdują.

Nie da się ukryć, że w komunikacji firma-klient coraz częściej pośredniczą urządzenia przenośne. W Firmy.net nie mogliśmy przegapić tego trendu, dlatego od kilku miesięcy pracowaliśmy nad tworzeniem i rozwojem naszych aplikacji mobilnych. Chcemy, aby promujące się u nas przedsiębiorstwa mogły jeszcze skuteczniej prezentować swoją ofertę i docierać do nowych klientów. Pierwszym efektem naszej pracy jest udostępnienie aplikacji Firmy.net dla posiadaczy smartfonów, tabletów i komputerów z Windows 8. Już niedługo pojawi się aplikacja Firmy.net na systemy iOS i Android – zapowiada Michał Kurczycki, przedstawiciel firmy NNV AG, właściciela portalu Firmy.net.

Aplikację Firmy.net na Windows 8 można pobrać pod adresem: http://apps.microsoft.com/windows/pl-PL/app/42689d16-1591-4c5b-8b50-e283049e722a.

Źródło: Firmy.net