ERGO Hestia z 16. nagrodą Fair Play

ERGO Hestia z 16. nagrodą Fair Play
Od Lewej: Adam Roman, Łukasz Zoń. Źródło: ERGO Hestia
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Po raz kolejny głosami brokerów ubezpieczeniowych ERGO Hestia zdobyła tytuł „Najlepszego ubezpieczyciela majątkowego dla firm”. To już 16. taka nagroda i wyróżnienie nadane przez pośredników sopockiemu ubezpieczycielowi, czytamy w komunikacie prasowym Ubezpieczyciela.

Nagrodę Fair Play otrzymują ubezpieczyciele, którzy przestrzegają zasad partnerskiej współpracy z brokerami.

Zwycięzcy wyłaniani są w oparciu o wyniki anonimowych ankiet, które wypełniają brokerzy. Przedstawiają oni swoją opinię na temat współpracy z ubezpieczycielami w podziale na 4 różne zakresy:

    partnerstwo,

    jakość i dostosowanie oferty do rynku,

    serwis sprzedażowy,

    likwidacja szkód.

Czytaj także: ERGO Hestia z kolejnym wysokim ratingiem

Fair Play w procesie dynamicznych zmian w sektorze ubezpieczeń

Tradycyjnie nagroda została wręczona podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach Kongresu Brokerów.

Na scenie, z rąk prezesa Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych Łukasza Zonia, statuetkę odebrał Adam Roman, wiceprezes zarządu ERGO Hestii.

– Rynek ubezpieczeniowy jest często postrzegany jako niezmienny i zachowawczy, w rzeczywistości przeżywa w ostatnich latach dynamiczną ewolucję. Zmiany na rynku wynikają z rosnących potrzeb klientów, postępu technologicznego oraz zmieniających się warunków gospodarczych – mówi Adam Roman.

– Brokerzy stawiają na pewność i stawiają na partnerów, takich jak ERGO Hestia: sprawdzonych, wiarygodnych, godnych zaufania. To właśnie takie partnerstwa sprawdzają się w wymagających czasach. ERGO Hestia jest zdeterminowana, aby dalej rozwijać się, inwestować w innowacje oraz umacniać relacje z partnerami biznesowymi.

Chcemy utrzymać miejsce w czołówce i dziękujemy za tegoroczne Fair Play, które jest wyrazem uznania dla uczciwych praktyk biznesowych, poszanowania dobrych zasad naszej branży i dbania o interesy klientów. A to wszystko dzięki niezmiennie zaangażowanemu i oddanemu zespołowi Hestian – dodaje Adam Roman.

ERGO Hestia z 16. nagrodą Fair Play, 2024
Nagroda Fair Play dla ERGO Hestii. Źródło: ERGO Hestia

Kongres Brokerów to najbardziej prestiżowe coroczne spotkanie branży brokerskiej w Polsce. Tegoroczny, już XXVI Kongres Brokerów, odbył się w Mikołajkach pod hasłem „Sztuczna inteligencja a my”. Wydarzenie zgromadziło licznych przedstawicieli sektora ubezpieczeniowego. Prelegenci poruszali m.in. tematykę trendów AI w biznesie ubezpieczeniowym.

Czytaj także: ERGO Hestia sponsorem strategicznym Akademii Leona Koźmińskiego

Informacje o Grupie ERGO Hestia

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw.

Grupę ERGO Hestia tworzą dwie spółki ubezpieczeniowe: STU ERGO Hestia SA i STU na Życie ERGO Hestia SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu. Ubezpieczenia oferowane są pod 4 markami: ERGO Hestia, MTU, mtu24.pl oraz You Can Drive.

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia powstało w 1991 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi osiągnęło pozycję największej firmy ubezpieczeniowej spośród powstałych w warunkach gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Głównym akcjonariuszem spółek Grupy ERGO Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy ERGO International AG, należący do największego reasekuratora, Munich Re.

Prezesem Grupy ERGO Hestia jest Artur Borowiński.

Czytaj także: ERGO Hestia po raz drugi najlepszym ubezpieczycielem według kierowców

Źródło: ERGO Hestia SA