ERGO Hestia po raz drugi najlepszym ubezpieczycielem według kierowców

ERGO Hestia po raz drugi najlepszym ubezpieczycielem według kierowców
Fot. Adrian Werner / ERGO Hestia Sa
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
ERGO Hestia drugi rok z rzędu znalazła się na pierwszym miejscu rankingu Marka nr 1. Badanie jest realizowane przez serwis wyborkierowcow.pl. W ostatniej edycji badania udział wzięło ponad 130 tysięcy respondentów, poinformował Ubezpieczyciel.

Marka nr 1 to niezależny program badań satysfakcji w branży motoryzacyjnej. Uczestnicy oceniają w nim m.in. marki i modele samochodów oraz usługi i produkty związane z motoryzacją w 11 kategoriach.

W edycji 2022 czytelnicy wypełnili ponad 130 tysięcy ankiet. Wśród innych kategorii respondenci wskazywali najlepsze z perspektywy kierowców towarzystwa ubezpieczeń.

Po raz drugi z rzędu 1. miejsce w rankingu zajęła ERGO Hestia.

Czytaj także: Piotr Matysiak nowym szefem sprzedaży detalicznej ERGO Hestii

Przewagi konkurencyjne Ubezpieczyciela

– Inwestycje w najnowsze technologie, ale też rozwijanie tradycyjnych kanałów obsługi pozwalają nam konsekwentnie rozszerzać ofertę i podnosić jakość. Dzisiaj dzięki Auto Wycenie klient może sam przejść przez proces likwidacji szkody. Jeśli nie czuje się na siłach, ma do dyspozycji wideo oględziny, które pozwolą mu zdalnie, w wybranym przez niego momencie pokazać nam uszkodzone elementy. Jednak w każdej chwili może też umówić się z Mobilnym Likwidatorem, który przyjedzie na miejsce i w bezpośredni sposób oceni szkody.

Wszystkie te przypadki łączą dwie kluczowe cechy: szybkość i kompleksowość obsługi. Dążymy do zakończenia całego procesu podczas jednego logowania, ewentualnie spotkania, a także wypłaty odszkodowania w ciągu godziny od zgłoszenia szkody – zaznacza Kazimierz Majdański, członek Zarządu Grupy ERGO Hestia. – Cieszę się, że te wysiłki zostały docenione przez kierowców drugi rok z rzędu. To osoby, które najlepiej mogą ocenić nasze usługi.

Czytaj także: Staże dla osób z niepełnosprawnościami

Szkolenia dla kierowców firmowych flot samochodowych

ERGO Hestia poszerza także ofertę skierowaną do firm, która ma przede wszystkim poprawić bezpieczeństwo na naszych drogach. Chodzi o szkolenia dla kierowców flot samochodowych.

– Jesteśmy w trakcie wdrażania usługi, która pozwoli firmom przeszkolić swoich kierowców na nowoczesnych symulatorach.

Badania już pokazują, że kierowcy po takim profesjonalnym szkoleniu jeżdżą bezpieczniej, ale też oszczędniej i dużo bardziej ekologicznie. Dla właściciela firmy to same plusy – dodaje Kazimierz Majdański.

10 lat doświadczenia programu Marka Nr 1

Marka Nr 1 to jedyny tego rodzaju program badania satysfakcji klientów w branży motoryzacyjnej w Polsce. Realizowany jest przez redakcję Wyboru Kierowców. Program jest prowadzony już od ponad 10 lat.

Jak podkreślają organizatorzy rankingu, „siła Marki Nr 1 tkwi w sposobie pozyskiwania informacji na temat produktów i usług ze środowiska związanego z motoryzacją”. – Oceny pochodzą bowiem z „pierwszej ręki”, tj. wystawiane są przez samych czytelników, a więc osoby, które dokonują tego na podstawie własnych doświadczeń – czytamy na stronie www.wyborkierowcow.pl.

Czytaj także: ERGO Hestia zamyka 30-lecie z rekordowym wynikiem

Źródło: ERGO Hestia SA