EFL i ESA TRUCKS POLSKA z nową ofertą dla klientów

EFL i ESA TRUCKS POLSKA z nową ofertą dla klientów
Fot. stock.adobe.com / assetseller
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
EFL rozpoczyna współpracę z ESA Trucks Polska, autoryzowanym dealerem pojazdów marki DAF. W ramach podpisanej umowy klienci ESA otrzymają nowy standard finansowania obsługi finansowej. Oferta jest skierowana do klienta detalicznego, posiadającego co najmniej jeden ciągnik siodłowy. Finansowane będą pojazdy nowe oraz używane we wszystkich wariantach wyposażenia, poinformowała Firma.

EFL i ESA wspólnie rozpoczynają zupełnie nowy rozdział w rozwoju. ESA na potrzeby współpracy z Grupą EFL wyodrębniła spółkę celową – E-LEASE Sp. z o.o., skupiającą wszystkie tematy związane z usługami finansowania i ubezpieczania pojazdów.

Oprócz współpracy handlowej dotyczącej oferty finansowania strony zawarły również porozumienie w zakresie Centrum Likwidacji Szkód.

Współpraca handlowa ESA z Grupą EFL bazuje na modelu dystrybucji EFL360 dostępnego online w salonie dealerskim. Od tego roku każdy klient Grupy ESA będzie miał możliwość zapoznać się z warunkami finansowania w EFL.

Dzięki EFL360 w salonie dealerskim klient ma możliwość, w krótkim czasie, zapoznać się z różnymi wariantami warunków finansowych, dokonać wyboru i otrzymać informację zwrotną na temat decyzji kredytowej. Przy spełnieniu minimalnych formalności otrzyma również analizę zdolności kredytowej. Dodatkowo decyzja o przyznaniu finansowania może być wiążąca  nawet do 12 miesięcy.

To absolutna nowość wśród klientów Grupy ESA. Atutem nowej oferty jest także jednodniowy proces rejestracji przy podpisaniu dokumentów w sposób elektroniczny.

Czytaj także: Raport EFL o dekarbonizacji transportu: elektryczne ciężarówki wkrótce zapełnią polskie drogi?

Minimum formalności dla klientów ESA Trucks Polska

Szybkość, wysoka jakość procesu obsługi klienta, minimum formalności przy zawieraniu umowy o finansowanie i błyskawiczna rejestracja pojazdu to atuty nowej oferty skierowanej do klientów ESA Trucks Polska.

– Podpisanie umowy z Grupą ESA to kolejny, zdecydowany krok Grupy EFL w kierunku umocnienia naszej pozycji na rynku pojazdów ciężarowych. Cieszy nas fakt pozyskania partnera, jakim jest Grupa ESA, będąca jednym z największych operatorów marki DAF w Polsce.

Wykorzystując nasze wspólne doświadczenie będziemy mogli zaoferować klientom kompleksową usługę  obejmującą nie tylko finansowanie, ale również Centrum Likwidacji Szkód, dzięki któremu klienci, których pojazd uległ uszkodzeniu, będą mogli skorzystać z certyfikowanej sieci naprawczej.

Jestem przekonany, że  dzięki nawiązanej właśnie współpracy uda nam się dotrzeć z ofertą  do nowych grup klientów, dla których w biznesie liczą się nie tylko pieniądze, ale i czas – powiedział Paweł Bojko, wiceprezes EFL.

Czytaj także: Nowa marka na rynku wynajmu pojazdów, EFL i Grupa DBK tworzą TRUCK CARE

Współpraca Grupy EFL i ESA to większe bezpieczeństwo dla klientów

– Podpisanie umowy z Grupą EFL to bardzo dobra wiadomość dla nas jako przedsiębiorcy, a szczególności dla naszych klientów. Na pewno zmieni się jakość i szybkość obsługi, która zdecydowanie będzie na  wyższym poziomie niż dotychczas.

Połączenie szerokiego wachlarzu propozycji  Grupy EFL i ESA to bez wątpienia gwarancja bezpieczeństwa biznesu naszych klientów. Mówimy tutaj nie tylko o finansowaniu zakupu pojazdów, ale również o  fachowym wsparciu w sytuacji awaryjnej przez Centrum Likwidacji Szkód.

Połączenie sił z EFL to bez wątpienia milowy krok w rozwoju naszej działalności, aby móc obsłużyć naszych klientów  jeszcze bardziej kompleksowo i fachowo. Mam nadzieję, że decyzja o współpracy z EFL spotka się z  przychylną reakcją naszych klientów i docenią nasze staraniapowiedział Jarosław Szymkowiak, dyrektor zarządzający ESA Trucks Polska.

EFL po trzech kwartałach 2023 roku jest liderem rynku leasingu w segmencie pojazdów ciężarowych powyżej 3,5 tony z blisko 15% udziałem.

Czytaj także: EFL Marką Godną Zaufania 2023

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy / EFL