db kredyt konsolidacyjny zdobywcą godła Laur Konsumenta Top Marka 2013

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

deutsche.bank.01.250x45W dziewiątej już edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności "Laur Konsumenta 2013" oferowany przez Deutsche Bank PBC db kredyt konsolidacyjny uzyskał najwyższe odznaczenie: "Laur Konsumenta Top Marka 2013" w kategorii kredytów konsolidacyjnych.

Ofertę konsolidacji zobowiązań kredytowych przygotowaną przez Deutsche Bank PBC Klienci docenili już po raz trzeci: db kredyt konsolidacyjny zdobył Złoty Laur Konsumenta 2012, najlepszy w swojej kategorii był również w 2009 r.

– Obserwujemy ożywienie na rynku kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych. Tylko w ciągu ostatniego roku wartość sprzedaży tych ostatnich w Deutsche Bank PBC wzrosła o 75 proc. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie TOP Marka Laur Klienta w tej kategorii produktowej – mówi Waldemar Jarek, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego Deutsche Bank PBC.

Odznaczenie „Laur Konsumenta – Top Marka” przyznawane jest produktom i usługom, które zdobyły największą sympatię konsumentów biorących udział w plebiscycie. Na podstawie analizy popularności marek oraz ocen przyznawanych przez oddających głosy w plebiscycie konsumentów wyłaniane są te najlepiej postrzegane przez rynek.

„Laur Konsumenta” to największy program konsumencki w Polsce, w ramach którego wyłaniani są liderzy danych grup produktów i usług. Wyniki tego ogólnopolskiego sondażu, przeprowadzanego zarówno drogą telefoniczną, jak i internetową, odzwierciedlają tendencje rynkowe, dostarczając kluczowych informacji na temat opinii polskich odbiorców o danym produkcie, marce bądź usłudze.

Źródło: Deutsche Bank PBC S.A.